Astrid Bergès-Frisbey

7,7
6 156 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Astrid Bergès-Frisbey

Annie Cresta?

użytkownik usunięty

Wiele internautów uważa ją za idealną kandydatkę do tej roli. Co sądzicie?

Czemu nie ;D Znam ja tylko z roli syreny z piratów i może dlatego wręcz mogę stwierdzić że dobrze wpasowałaby się w tą rolę... ma już doświadczenia z łuskami itp xD A jak wiemy dystrykt 4 zajmuje sie połowem ryb i innymi rybio-morskimi zajęciami ;P Ale nie, serio. Jest śliczna, ma w oczach taką niewinność, Annie moze i była szalona ale postrzegalam ją jako niewinną kruchutką istotę... wydaje mi sie ze by sie nadawala ;] Panna musi byc wdzięczna skoro skradła serce Finnicka. Tylko powinna mieć zielone oczęta jak to podkreślili w ksiażce... ale co tam, znamy już jednego zielonokiego choć moze niekoniecznie bo niebieskookiego czarodzieja ;P

Azusa

A kto w ogóle jest Annie Cresta?

Moim zdaniem idealna Annie, ot co!
I jej związek z Samem, który gra Finnicka też działa na jej korzyść - przecież ci bohaterowie darzyli się tak ogromną miłością, że miło by było, gdyby nie było to tak do końca grą aktorską c:
Trzymam kciuki, żeby dostała tę rolę.

Byle nie to! Słaba aktorka. Może i wizualnie przypomina Annie, ale dla mnie największa mimoza świata kinowego.

Idealnie by się nadała do tej roli, mam nadzieje ze tak bedzie :)

Dokładnie tak wyobrażałam sobie Annie ;p

Ja jestem za, ponieważ właśnie tak sobie wyobrażałam Annie ;)

Jak dla mnie ona jest idealną Tessą Grey

snazzygirl

kto to ta Tessa Grey?

Gienek16

Główna bohaterka książki Mechaniczny anioł Cassandry Clare

snazzygirl

aaaa spoko :)

Fajnie zobaczyć by było ich razem jako Finnicka i Annie : D

I znowu bylby duet z Samem Claflinem, he he :-D

Astrid robi furore na stronach interentowych, jest też Tessa z Diabelskich maszyn itd

moim zdaniem idealnie pasuje do tej roli i bardzo chętnie bym ją zobaczyła jako Annie ;3

Oczywiście, że jest idealna, ale oczywiście wybrali głupią Stef Dawson która wygląda jak koń więc sorry... :'(

agusialoff

wyru.... bym JĄ srogo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones