Astrid Bergès-Frisbey

7,7
6 156 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Astrid Bergès-Frisbey

Gdyby nie syrena to ten film byłby totalną klapą.. Jack już nie śmieszył, drętwe dialogi,
odgrzewanie kotleta.. Penelope niekoniecznie do mnie przemawiała.. ale fakt syrena ratuje
ten film <3

adizi

Jack nadal śmieszy. Penelope też była dobra. Rola Astrid bardzo podobała mi się ale nie ratuje filmu. Film był fajny i nie trzeba było go ratować. To moja opinia. Pozdrawiam

JuliaDagmara

Może to trochę zbyt mocno powiedziane, że "ratuje ten film". Wydaje mi się, że po prostu wątek syren podobał się najbardziej większości ludzi, tak przynajmniej było w moim przypadku - dzięki niemu tak często wracam do tego filmu, chociaż Sparrow też śmieszył, a Penelope nie zapada w pamięć, ale zagrała bardzo dobrze i przekonująco.

Da_Pr

popieram ;) wątek syren był zdecydowanie najciekawszy.. A od Astrid nie mogłem oderwac oczu, kilka razy cofałem film przy scenach z jej udziałem:) zakochałem się :D <3 hehe

adizi

Według mnie tego filmu nawet ona nie mogłaby uratować. Ale - każdy ma prawo do swojej opinii. Pozdrawiam.

Irma100

Popieram.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones