Astrid Bergès-Frisbey

7,7
6 156 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Astrid Bergès-Frisbey

Właśnie wróciłem z kina po seansie.. Kobieta poprostu piękna, od razu zauroczylem sie jej urodą. Jeszcze żadna aktorka nie wywołała we mnie takiego stanu :)

fazi2007

Niczym prawdziwa syrena, zawładnęła Naszymi sercami i umysłem. Przyznaję, Istna Bogini. :))

sebawasik

Świetna :P
mam tylko nadzieję że pojawi się niedługo w jakimś dobrym filmie :D

akam91

I Hollywood nie zmieni jej w ostrą żyletę jak to się zazwyczaj dzieje.
Póki co wygląda bardzo delikatnie i niewinni - idealnie pasowała do tej roli:)
Film niezbyt dobry, najbardziej okrzyczani aktorzy poniżej przeciętnej - ale ona zabłysnęła, oby tak dalej (tylko w lepszych produkcjach).

sebawasik

Na mnie Elizabeth i Angelica ładniejsze :D Jack ma gust.

fazi2007

Chyba, że Neytiri z Avatara :D

Drama

Nooo, Neytiri się zgodze :D doskonała mimika i wyrażanie uczuć przez mimikę twarzy właśnie, doskonale całą ją zrobili :) Zresztą Neytiri wszędzie dobrze gra i jest bardzo ładna :)

użytkownik usunięty
fazi2007

W POTC4 świetna, bardzo mi się podobała w przeciwieństwie do Penelope, która niestety mnie zawiodła... Tzn. może nie ona sama, ale postać Angeliki. A wracając do Astrid... Kobieta wprost stworzona do tej roli, taka niewinna i delikatna :D Pewnie nie pojawi się u boku Jack'a w kolejnej części, ale warto mieć nadzieję...

Właśnie ponoć się pojawi razem z kaznodzieją, zastąpią Elizabeth i Willa, który jak wiemy nie moze się pojawić przez 10 lat na lądzie. :P

użytkownik usunięty
beoska

Oh, mam taką nadzieję! Może to dziwne, ale para Will + Elizabeth jakoś nie specjalnie przypadła mi do gustu, strasznie nie lubiłam Will'a. Za to Syrena i kaznodzieja... Czekam na ciąg dalszy! Miło będzie zobaczych ich znów na ekranie :D

heh no ja tam kochałam pare will + elizabeth co prawa elizabeth troche dizwna była ale ; p ale syrean i kaznidzieja też mna zawładneli super byli ; p jeśli kojelna część bd to mam nadzieje ze oni w niej bd ; p

fazi2007

piękność <3 :D

fazi2007

ooooooooooo tak, nie mogłem się skupić, przeboska

ArusArczes

Hehe to ja jak byłem na seansie to miałem ochotę wejść w ekran przytulić ją i jej pomóc :) Przecudowna była w Piratach :)

fazi2007

film nudny, oby nie kręcili dalszych części bo znienawidzę jeden z moich ulubionych filmów, a co do syreny to chyba najciekawszy wątek w tym filmie no i ładna ta syrena to trzeba przyznać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones