Astrid Bergès-Frisbey

7,7
6 155 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Astrid Bergès-Frisbey

Ona na końcu zabiła tego Filipa, Finnicka czy kogo tam? Umar czy co??

agusialoff

Co Ty .. zabrała go do Disneylandu gdzie żyją długo i szczęśliwie opychając się watą cukrową..

CZacza

Dzięki ;)

agusialoff

Luuuuzik :)

CZacza

Wydaje mi się, że zabrała go ze sobą do swojego świata. Przedtem przecież go pocałowała, nim wciągnęła go pod wodę, a mówili, że pocałunek syreny ratuje przed utonięciem :)

kronikarz56

.. Oo to całkiem dobre wyjaśnienie.. zapomniałem w ogóle o tym xD. Powinieneś to napisać "agusialoff" a nie mi :P!!

CZacza

Spokojnie, tamtej osobie też to napiszę. Ale na serio rozbawiłeś mnie tym tekstem o Disneylandzie xD.

kronikarz56

I po części miałem rację .. gościu mieszka sobie z fajną syreną.. prawie jak Disneyland xD

CZacza

No w sumie, jak na to spojrzeć z takiej strony, to masz rację. Prawie jak Disneyland xD

agusialoff

Wydaje mi się, że zabrała go ze sobą do swojego świata. Przedtem przecież go pocałowała, nim wciągnęła go pod wodę, a mówili, że pocałunek syreny ratuje przed utonięciem :)

kronikarz56

Zabrała, w ostatnim ujęciu widać, że zamiast jego nóg pojawia się taki sam ogon, jak u niej.

LemonadeChan

A rzeczywiście, ale pod tą wodą, to słabiej widać obraz, ale muszę się dobrze przyjrzeć. Tak czy inaczej cieszę się, że ta miłość się kończy dobrze :) A przy okazji podoba mi się imię, które jej nadał :) Serena :)

LemonadeChan

Wcale że nic takiego się nie dzieje!!!

CZacza

Dzieje, w ostatniej sekundzie widać dwa ogony. Trzeba się dobrze przyjrzeć.

LemonadeChan

Nie to po prostu karp wpłynął filmowcom w obiektyw!! :)

CZacza

No tak. Zapomniałam o karpiach. xD

LemonadeChan

Podstawowy błąd wielu fanów filmu!! :P

agusialoff

najpierw go utopila a nastepnie usmazyla na grilu i zjadla

agusialoff

watpie, żeby to o niego chodziło. jesteś pewny, że chodzi o : Umar ibn al-Chattab ?
facet zmarł w 644 roku i tutaj info z wikipedii : od 634 drugi kalif, drugi z czterech zwanych później sprawiedliwymi, jeden z twórców potęgi imperium arabsko-muzułmańskiego.
nie wiem co on może mieć wspólnego z tematem piratów z karaibów, żył daaawno przed czasami piratów przecież...
mógłbyś rozwinąć myśl ?

no chyba... że wyraz " umar " nie oznacza imienia drugiego kalifa z 634 roku, tylko Twój postęp w nauce nad językiem polskim...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones