Audra McDonald

Audra Ann McDonald

6,8
1 534 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Audra McDonald

Ona wygląda jak po operacji zmiany płci, mogli jakąś atrakcyjniejszą i ładniejszą aktorkę wybrać do roli Naomi, chociażby tą co gościnnie w chirurgach zagrała :/

Maxine_2

a jaka aktorka grała w pilocie? Była inna? Bo ja nie zwróciłam uwagi...

yellonreal

w pilocie, tzn w odcinku 22 trzeciego sezonu Grey's Anatomy, grala Merrin Dungey.

Maxine_2

aha... to nie mogę powiedzieć że jestem spostrzegawcza xD

Peyton_5

aż tak to nie, bez przesady. W każdym razie w części się z tobą zgadzam bo przez nią prywatna praktyka jest jakaś... dziwna.

Peyton_5

a myślałam, ze mam jakąś obsesję na tym punkcie;] czyli nie tylko ja tak myślę, że ona wygląda jak facet po trochu, ale nie uważam, że na jej miejsce powinni wziąć inna atrakcyjniejszą aktorkę. Przecież ludzie normalnie nie są idealni, Mnie wręcz denerwuje jak w serialu są sami piękni, i młodzi.

yellonreal

właśnie jako Naomi pasuję w 100% do Prywatnej Praktyka:) Jest bardzo dobrą aktorka:)

Peyton_5

DOKLADNIE to samo pomyslalam! wyglada jak po zmianie plci.. jakas taka meska, umiesniona i ten biust jakby sztuczny na doprawienie calosci... ta aktorka ktora grala w pilocie byla o niebo lepsza...

Maxine_2

dla mnie ona tez jest bardzo meska, ma wielkie dłonie i w ogóle jakas duża jest, ale w roli Naomi jest swietna :)
nie wyobrażam sobie innej aktorki w tej roli :)

Peyton_5

Ile ty masz lat? 3? zasmiecasz tylko forum podobnymi rzeczami... ech.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones