Audrey HepburnI

Audrey Kathleen Ruston

8,0
15 228 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Audrey Hepburn

Co ona tak wysoko robi !!!! To jakies nieporozumienie. To niby morgan freeman, tom hanks i bruce willis sa od niej gorsi ?? Mam nadzieje ze nie tylko ja mam takie zdanie.

Misieq_krk_skate

Willis jest od niej gorszy. Audreuy to prawdziwa dama kina i bardzo cieszę się że jest w Top10!

Misieq_krk_skate

W tym momencie zrobiłeś z siebie takiego idiotę że Paris Hilton to wysiada.

Little_Dean

Little_Dean, powaliles/las mnie tym tekstem :D :D zgadzam sie oczywiscie z Toba w 100 %

użytkownik usunięty
dzieckorosemary

Top 10 to miejsce dla niej. Miałem nadzieję, że kiedyś tu trafi i stało się. Pewnie nie potrwa to długo, tak jak w przypadku Maggie Smith, ale i tak BAAAAAAAAAAAARDZO mnie cieszy ten pośmiertny sukces tej aktorki w oczach polskich fanów kina!

Misieq_krk_skate

Jest w końcu kobieta w top 10 i to nie jakaś tam serialowa panienka tylko babka ktora na to zasługuje.

Misieq_krk_skate

Nie mieszaj w to Willisa - fajny chłopak, ale operuje w dramatach 3 boleściwymi minami (to i tak o jedna więcej od N. Cage'a ostatnio). Lubię go jako komika, ale aktor dramatyczny nigdy z niego dobry nie był.

Myślę, że Audrey w top 10 pokazuje tylko, co znaczy puszczenie starego filmu w dobrym paśmie. Audrey bardzo lubię, jest nawet w moich ulu. Znam jednak parę genialnych aktorek, które są niżej od niej, choć nie powinny.

Jorjan

Dobra. Zejdźcie ze mnie. Moze za malo filmow obejrzalem z nia zeby stwierdzic czy sie nadaje na top10. Moze macie racje.

Jorjan

zgadzam sie z Toba Jorjan...masz racje z Willisem(choc ja go uwielbiam) z Cage'm,z Audrey (oj tak, to jest świeta prawda z tym pasem i na dodatek stała sie bardziej trendy niz sama Marilyn :D;))..prawda jest tez..ze filmy z innymi genialnymi aktorkami nie są na odpowiednim topie, tzn na paśmie ;D
pozdrawiam :)

Jorjan

zgadzam sie z Toba Jorjan...masz racje z Willisem(choc ja go uwielbiam) z Cage'm,z Audrey (oj tak, to jest świeta prawda z tym pasem i na dodatek stała sie bardziej trendy niz sama Marilyn :D;))..prawda jest tez..ze filmy z innymi genialnymi aktorkami nie są na odpowiednim topie, tzn na paśmie ;D
pozdrawiam :)

Misieq_krk_skate

Drogi Misieq_krk_skate.
Freeman, Hanks są gorsi od niej (o Willisie nawet nie wspomnę, bo jest bardzo słabym aktorem). Audrey Hepburn to jedna z najlepszych aktorek w historii kina, która swoim postaciom dodawała tyle wdzięku i klasy.

Amorette

Coś wam odwala... Oczywiście że tom hanks jest lepszy tylko że wy patrzycie na jej tyłek, a nie grę która jest marna. wdzięk i klasa? może wdzięk ale na pewno nie klasa

julia022

Hanks jest jednym z dwoch ludzi na swiecie ktorzy dostali oscara dwa razy z rzedu. Zielona mila, Forest gump, to sa genialne filmy. Chyba sie ze mna zgodzicie.

użytkownik usunięty
Misieq_krk_skate

Ona nigdzie nie pokazała swojego tyłka, też coś... A dziś już pozycja 9 :)

Misieq_krk_skate

Wiem, że Tom dostał 2 razy z rzędu Oscara, więc zgadzam się :).

Co to ma jednak do Audrey? Wierzysz w power Oscarów? To obejrzyj sobie "Going My Way" z B. Crosbym. Ten film dostał 7 Oscarów...nie wiem, czy dotrwałbyś do połowy.

Jorjan

Ja dotrwałam :)

użytkownik usunięty
Amorette

co do hanksa i freemana moglbym sie spzreczac jesli jednak chodzi o Willisa to racja

Misieq_krk_skate

Hanks to świetny aktor, ale z Willisem to juz przesadziłeś (jest setki lepszych aktorów od niego). Audrey jak najbardziej zasługuje na pierwszą 10. Obejrzyj jej parę filmów, a przyznasz mi rację. Pozdrawiam.

Misieq_krk_skate

Nieprawda, Hanks nie jest jednym z dwóch ludzi filmu którzy dostali dwa Oscary z rzędu. Obok Niego i Tracy jest jeszcze niejaki Jason Robards a Walt Disney to dostawał Oscara sukcesywnie przez osiem (8!!!) lat.

Misieq_krk_skate

Bruce Willis lepszy od Audrey Hepburn? Hahaha... Przecież to aktor z 'przypadku'.

Ktos_tam

Audrey Hepburn to świetna aktorka zasługuje jak nikt na top 10 !!

Lena0205

Ona zasługuje na top 3 w kategorii kobiet bo jak porównywac z Hopkinsem czy Nicholsonem czy choćby z Chaplinem czy Keatonem to nie wyjdzie za dobrze. Kobietom trudniej wykreować sie, utworzyć swój styl, a Audrey ma swój styl. Obecnie nie zauważam w dzisiejszych czasach nie ma takich aktorek jak choćby Hepburn

Ktos_tam

Bruce ma coś w sobie, ponoc ma reklamować polską wódke sobieski

Macgyver

to chyba, żartujesz że właśnie to genialną aktorkę porównałeś do kogoś KTO REKLAMUJE WÓDKĘ ?

Misieq_krk_skate

Co za ignorant w ogóle pisze takie pierdoły?

Oczywiście, że Audrey jest lepsza od tych panów!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones