Barbara Sołtysik

7,3
2 232 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Barbara Sołtysik

była żona englerta...ciekawe....ma surowy wygląd i takie gra kobiety...nieprzyjemne i niedostępne,chłodne.

urga

Wydaje mi się, że chyba troche taka jest na co dzień, ale chłodność i niedostępność też ma swój urok. Bardzo mało mamy takich aktorek. Nie wyobrażam sobie tej kobiety w sitkomie.

Bardzo fajna aktorka, szczególnie w serialu "DOM". Zapamiętałem ją również jako sedzine w "Tato".(na zdjęciu kadr z filmu), radiotelegrafistka z "Stawki..". matka Franka z "Pogranicze w ogniu".
Bardzo dobrze sprawdza się w rolach obłożnie chorych kobiet np."Con amore", "Trójkąt bermudzki" czy "Egzekutor"

urga

Widziałam ją w "Domu" i uważam, że była chłodna, ale piękna...Lubiłam jej postać w tym serialu.

urga

Ja pamiętam ją z serialu "Stawka wieksza niż życie.".Grala w jednym odcinku.Byla bardzo mloda i piekna.

julita117

Świetna aktorka. Genialnie zagrała Wujenkę Julię w serialu Rzeka kłamstwa (odcinek 2 polecam) kobietę chorą psychicznie po śmierci ukochanego syna te jej ataki aż ciarki przechodziły. Teraz równie świetnie gra w w serialu Barwy Szczęścia matkę Kostka i Michała Jeleniów. Typowo toksyczna teściowa wścibska, wkurzająca na początku, miałam ochotę nieraz ją przywołać do porządku teraz trochę złagodniała Umie babeczka grać a prywatnie jest sympatyczną uśmiechniętą kobietą.

julita117

Mam podobne wspomnienie z filmu "Poślizg" - bardzo ładna i super zgrabniutka pielęgniarka.

duzami

aktorką jest niezłą, szkoda że tak mało gra w filmach. Podobała mi się jej rola w domie.

urga

a co ma piernik do wiatraka?...może jemu się wtedy surowe podobały. zresztą jego obecna żona tez nie powala ciepłem..

urga

Po warunkach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones