Barbara Jean Blank

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/857799/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":31,"rate":4.258064516129032,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktorka dubbingowa"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/857799/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":1,"rate":7,"desc":"ocena","profession":"gry aktorskiej"}}]
4,3
31 ocen gry aktorskiej
Barbie Blank
Barbara Jean Blank to amerykańska modelka i WWE Diva, znana bardziej pod swoim pseudonimem ringowym - Kelly Kelly.

Urodziła się 15 stycznia 1987 roku w Jacksonville na Florydzie. Od najmłodszych lat była zainteresowana wrestlingiem. Przez dziesięć lat trenowała gimnastykę - niestety, kontuzja zmusiła ją do przerzucenia się na cheerleading. Barbie studiowała dziennikarstwo z nadzieją na zostanie telewizyjną prezenterką. Pracowała również jako modelka dla Venus Swimwear i Hawaiian Tropic. W 2006 roku podpisała kontrakt z WWE i została wysłana do Ohio Valley Wrestling, rozwojówki WWE. 

Zadebiutowała w czerwcu 2006 roku w ECW pod pseudonimem Kelly Kelly. Wcieliła się w postać ekshibicjonistki wykonującej striptiz. Jej cotygodniowe występy w ECW nosiły nazwę Kelly's Exposé. Tego samego roku do jej występów przyłączyły się Layla i Brooke Adams tworząc ekshibicjonistyczne trio. Cała trójka wplątała się w storyline z wrestlerem The Miz, co ostatecznie spowodowało rozpad grupy.

W lipcu 2008 roku Kelly Kelly zadebiutowała na Raw. Miała kilka okazji, aby zdobyć tytuł WWE Divas Championship, lecz bez powodzenia.

W 2010 roku została przeniesiona na Smackdown, gdzie rzuciła wyzwanie Lay-Cool o tytuł WWE Women's Championship, które również zakończyło się jej porażką. 

W kwietniu 2011 roku Kelly Kelly powróciła na Raw. 20 lipca po raz pierwszy w życiu wygrała WWE Divas Championship odbierając tytuł Brie Bella. W październiku straciła pas mistrzowski na rzecz Beth Phoenix.

W kwietniu 2011 pojawiła się w tag teamie razem z Marią Menounos. Kelly i Maria odniosły zwycięstwo nad Beth Phoenix i Eve Torres na największej gali roku.

Obecnie mieszka w Tampa na Florydzie. Jej ulubionym wrestlerem jest Stone Cold Steve Austin, a za swoją inspirację uważa Trish Stratus.
Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 1 grudnia 1986

miejsce urodzenia: Jacksonville, Floryda, USA

wzrost: 165 cm

W 2007 roku wystąpiła w teledysku Timbalanda do piosenki pt. "Throw It On Me".
Ma siostrę Mary.
  • Kelly Kelly wymiata w ringu xd ^^ nie mogę z tych jej stęków tam albo o historii z Kane'em xDDDDd