Bartosz Porczyk

6,4
2 891 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bartosz Porczyk

Niedawno oglądałam "Sprawę Dantona" w Teatrze Polskim we Wrocławiu i strasznie podobała mi się jego rola Camille'a Desmoulins. Zagrał rewelacyjnie, serio ma wielki talent aktorski. I to właśnie najbardziej dzięki niemu ta sztuka zapadła mi w pamięć. Życzę mu powodzenia w dalszej pracy:D

Constantiza

Na tę sztukę koniecznie muszę się wybrać! Wczoraj byłem na 'Ziemi
obiecanej'. Gra aktorska Bartosza zachwyca :)

Sylwunio

myślę, że nie tylko jego gra aktorska zachwyca, mrauuu :D
szczerze polecam Sprawę Dantona, doborowa obsada, muzyka, wszystko super:)

użytkownik usunięty
Constantiza

Świetna sztuka, świetna gra Porczyka. Choć zdecydowanie większe wrażenie zrobił na mnie Robespierre, tj. Marcin Czarnik, genialnie oddał rolę.

Constantiza

racja, sztukac rewelacyjna a Porczyk był najlepszy!:)

Constantiza

Widział ktoś może "Farinelliego"? Też tak dobry jak "Smycz"?

agata_mat

Ludzie mają mieszane uczucia, wiele pozytywnych i wiele negatywnych opinii. Ale jednak chyba SMYCZ lepsza.

Constantiza

ja właśnie kojarzę Porczyka zdecydowanie bardziej z teatru, jest rewelacyjnym aktorem, polecam "Smycz", "Lalkę" i "Cżastki elementarne"

Constantiza

Dopiero wczoraj udało mi się obejrzeć "Sprawę Dantona". Jestem zachwycona. Genialne, genialne, genialne. Porczyk jako Desmoulins przeuroczy.

Constantiza

http://www.youtube.com/watch?v=r4o_hHmVOms&feature=related
Łiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

Constantiza

Ah ale ja wam zazdroszczę tego Wrocławia i tego, że możecie oglądać go w teatrze.. ;)
On tylko tam występuje?
Jeśli rzeczywiście jest taki świetny, to w Galerii totalnie się marnuje, chyba wie że to głupawy serial i dlatego tak bez życia gra ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones