Bartosz Porczyk

6,4
2 890 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bartosz Porczyk

Facet jest bardzo przystojny,a zdjęcie nie dość, że stare to niezbyt trafione.

Houseboy

Zgadzam sie:)
Bartosz gra takze Filipa w Rezydencji, musze sie przyznac ze nie poznalam go przez okulary, ktore tam nosi:)

Mother_Earth

Szkoda, ze ten serial dobiega konca. Nie jestem wielka fanka tego typu seriali, ale "Rezydencja" mi sie podoba. Zaczelam juz ogladac "Galerie" ;-)

Houseboy

nooo zmiencie to!

Houseboy

Zdjęcie rzeczywiście fatalne. To jest zdecydowanie lepsze: http://www.prlupa.pl/wp-content/uploads/2012/01/11_Galeria_fot_Grzegorz_Golebiow ski_09.jpg

Migootka

Super zdjęcie :)

Migootka

facet jest megamega przystojny ;d

more_than_a_woman

Nie śledzę jakoś specjalnie tej głupawej "Galerii", ale dzisiaj zerknęłam na odcinek 22 i się rozpłynęłam :D
Jakie on ma długie śliczne rzęsy! (scena rozmowy z Karoliną)

ntx

"Galerię" oglądam głównie dla Pana Porczyka /wiem - dziecinne/, nie ukrywam - na rzęsy też zwróciłam uwagę ; )

more_than_a_woman

No dobra, przyznaję się.. Ja też :<
Stara a głupia! ;D

ntx

To ja też się ujawnię z tą wstydliwą sprawą. I jeszcze dodam, że Pan Porczyk, oprócz tego, że ma rzęsy, to jeszcze ładnie śpiewa, choć ta piosenka z "Galerii" jest raczej durnowata. Ale cóż, na smycze i dantony nie można chodzić codziennie, trzeba się zadowolić "Galerią".

CompleteUnknown

to on spiewa????

JustyxD

No ba. Nawet parę lat temu wygrał Przegląd Piosenki Aktorskiej. Zrobił muzyczny monodram "Smycz", nagrał płytę. http://w977.wrzuta.pl/film/3DCJFinox9M/bartosz_porczyk_-_pachnidlo_niecenzurowan e - A to jest cudowne!

CompleteUnknown

Ta piosenka ma fajny klimacik, taki dla mnie dżezik / słing ;D
Ale tekstu to się nie da słuchać, głupota..

Houseboy

Podbijam temat. Megaprzystojny :) A zdjęcie dziwne.

Linka94

Dwa lata minęły i dalej nie zmienione :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones