Bartosz Porczyk

6,4
2 891 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bartosz Porczyk

tyle, że ten spektakl jest durnowaty, on może grał i dobrze, ale lepiej powinien dobierać repertuar

Lovely_Paige

Twoja wypowiedź świadczy jedynie o tym, że nie zrozumiałaś spektaklu. przykro mi

Aurea17

Tak, nie zrozumiałaś spektaklu.
"Smycz" jest najlepszą sztuką jaką widziałam! A Bartosz Porczyk niesamowity aktor!
Ciało też ma niesamowite :P

Lovely_Paige

Dobierać repertuar? Smycz to jest jego autorski monodram dziewczynko. Bartosz jest genialny w każdej roli.

groszek21

podpisuję się pod tym!!

Lovely_Paige

zamiast "durnowato" oceniać autorskie, artystyczne spektakle o których najwyraźniej nie masz pojęcia to lepiej śledź nadal losy swoich ulubionych "czarodziejek", ten repertuar jest dla Ciebie odpowiedniejszy dziewczynko....

Lovely_Paige

Ja nie za bardzo rozumiem co Ty tam durnowatego widziałaś? Ok Porczyk był śmieszny w niektórych wcieleniach, ale niekoniecznie odebrałabym to jako coś durnowatego. Poza tym, ilu młodych aktorów prosto po szkole może sobie pozwolić na wystawienie własnego monodramu w Państwowym Teatrze? To chyba też o czymś świadczy? Pomijam już fakt, ze od prawie czterech lat Smycz jest grana bez przerwy przy pełnej sali. Dla mnie spektakl był niesamowicie magnetyczny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones