Beata Kozidrak

Beata Elżbieta Kozidrak

6,7
120 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Beata Kozidrak

a jak zaczyna śpiewać to odrazu mnie wszystko boli, czym sie tu zachwycać ani śpiewać nie umie ani nie jest symapatyczna:) teraz płyne

Bzdury gadasz, najpierw się naucz co nie co o muzyce a potem mów, że ktoś nie umie śpiewać, bo fakt, że ci się nie podobają jej piosenki nie oznacza, że nie umie śpiewać, bo przez przypadek ja znam się na muzyce, uczę się jej od dziecka i wiem kiedy ktoś nie umie śpiewać, i nie umie śpiewać na ten skromny przykład Mandaryna, Frytka, Borys Szyc, A pani Beata ma wielo oktawowy czysty głos i możesz pisać sobie co chcesz ale takiego talentu jaki ona ma nikt jej nie odbierze, nawet twoja zazdrość.

użytkownik usunięty
endriu_2

ooo nie myśl sobie że ja słucham czegoś takiego jak mandaryna, to że swego czasu popularna była u nas w kraju to już nie moja wina i zdaję sobie sprawę z tego że piosenkarką to on jest żadną, ale nic się nie poradzi na to, że ludzie w Polsce lubią muzykę tandetną (Gosi Andrzejewicz, Ich troje, Stachurski), a wracając do Beaty to gdybym miała być taką gwiazda jak ona to bym się chyba zabiła!!! więc o zazdrości to mi tu nie mów, mam innych idoli którym trochę zazdroszczę ale ich wtedy za ich twórczość bardzo szanuję

To czy Kozidrak jest symaptyczna nikt z nas nie wie...fani mogą sobie tego jedynie życzyć. Natomiast co do głosu czy umiejętności śpiewania zwyczajnie się mylisz. Jej muzyka jest specyficzna, w latach 80-tych Bajm to było coś, teraz może trochę to jest odcinanie kuponów, ale p. Beata nadal ma głos. To nie jest gwiazdka, która zarobiła sobie na sławę ćpaniem czy pokazywaniem cycków, jak większość idoli Twoich rówieśników. A to, że Bajm ma sporo złej prasy, że narzekają na nich tzw. koneserzy...młodzież jest "wpływowa", łatwo więc wybaczam Ci teksty typu "beznadziejna", bo może gdzieś to zasłyszałaś i pomyślałaś, że tu i na forum Tokio Hotel można sobie ponarzekać bez problemów. Wielka gafa z Twojej strony.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones