Becca Tobin

Rebecca Melise Tobin

7,0
268 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Becca Tobin

.. ale w Glee z talentem aktorskim prezentuje się raczej przeciętnie.

ciotkaEliza

Postać przez nią grana jest dosyć ciekawa i wnosi coś do tego serialu.

przypalonygarnek

Ten post był napisany tuż po 3 odcinku :) a teraz, muszę przyznać, że Becca się poprawiła, a do Kitty czuję coraz większą sympatię.

ciotkaEliza

:> a mnie zdecydowanie ta postać drażni. Becca wydaje się sympatyczną osobą - oglądałam z nią jakiś wywiad, ale scenarzyści napisali jej płytką, miałką rolę ;)

92Pina

Takie SantanaxQuinn. Ale moim zdaniem mimo nieciekawej roli daje sobie radę jako aktorka.

ciotkaEliza

Po całej serii mogę stwierdzić, że dobrze gra i śpiewa, ma fajny głos. Jednak nie podobało mi się to, że scenarzyści trochę próbowali zrobić z niej drugą Quinn. Quinn może być tylko jedna i to bezkonkurencyjnie Dianna!

akaczynska

A jak dla mnie oni próbują z niej zrobić drugą Santanę, nawet teksty próbuje mieć w tym samym stylu. Tak samo jak z Marley chcieli robić drugą Rachel, a z młodego Puckermana drugiego Finna. Jej głos jest kiepski i wygląda za staro. Nikomu bym nie uwierzyła, że jest uczennicą liceum, w dodatku młodszą od Kurta czy Rachel.

ciotkaEliza

Nie wiem, ale jak dla mnie jest brzydka... No ale za to lubię jej postać . Kitty z każdym kolejnym odcinkiem jest coraz sympatyczniejsza :)

gabrysia994

Najpierw grała ostrą teraz gra łagodną, z odcinka na odcinek jej gra aktorska jest lepsza, ale pozostawia i tak wiele do życzenia.

gabrysia994

Najpierw grała ostrą teraz gra łagodną, z odcinka na odcinek jej gra aktorska jest lepsza, ale pozostawia i tak wiele do życzenia.

ciotkaEliza

właśnie wyciekły jej nagie zdjęcia z iClouda xD
http://bezuzyteczna.pl/apple-ma-przekichane-w-184621

vega1337

Czytałam, podobno Lei Michele też :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones