Bella ThorneI

Annabella Avery Thorne

7,1
7 067 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bella Thorne

Szkoda mi jej, chyba jej coś odbiło, weszłam na jej instagram i od razu widać, że ma botox na ustach...ona ma bodajże 17 lat? No to powodzenia...

szarotkaaaa

Tak, już wiem, od tamtego czasu zdążyłam się doedukować, aczkolwiek dzięki za poprawę :D

szarotkaaaa

Można mieć i kwas i botoks. :) Kwas nie robi takiego combo jak to drugie.

loulien

Nie wydaje mi się aby w tych czasach powiększenie piersi i ust było czymś niezwykłym. Natomiast moim zdaniem Bella jest niezwykle wulgarna, np. Na jednym zdjęciu stoi w bluzce z siatki przed całą sceną i na wierzchu ma sutki bo latki mające zakrywac to miejsce są stanowczo za wysoko, z tego co wiem nazywa się to nudyzmem, albo zdjęcia na których lize się z kobietami. Jak dla mnie za bardzo stara się zbierać uwagę na siłę, próbuje być kontrowersyjna.

Natalia_Kowalewska

Szukam wywiadu z nią w którym powiedziała że jej ulubioną aktorką jest Natalie Portman

Brandon568

To dla mnie ważne

Natalia_Kowalewska

A nie pomyślała Pami o tym, że może taka po prostu jest? Czy każdy człowiek, który robi coś kontrowersyjnego od razu musi być skreślony? Taki ma charakter i może robić co jej się podoba

loulien

W tym roku skończy 21 lat, a nie 17, więc jest spora różnica:) i z tego co wiem, to tylko usta ma zrobione, więc nie rozumiem co w tym złego skoro ją na to stać i jest pełnoletnia

loulien

Wygląda strasznie wulgarnie I tak też się zachowuje. Jeżeli to jest idolka młodzież to świat zmierza ku samozagladzie.

loulien

sprawdzam tylko czy to kobieta czy mężczyzna ;)

loulien

już pomijając czy ma zrobione to i tamto, to po prostu jest marną aktorką, niestety gra sztucznie. Ten typ urody (poprawianej i wulgarnej) też do mnie nie przemawia, ale to już kwestia gustu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones