Benjamin SadlerI

Benjamin Klimaschewski

6,8
440 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Benjamin Sadler

Po raz 1 widzialam go w filmie tv 'Antonia', gdzie zwrocilam na niego uwage. Uważam, że jest bardzo dobrym, no i całkiem przystojnym aktorem. Potem były juz takie filmy jak Tattoo, Maria Magdalena, Ślady na śniegu czy Wizjoner.

wicked_eli

tez po raz pierwszy widziałam go w Antonii i mam to samo zdanie, że jest świetnym aktorem i nie dośc tego bardzo przystojnym:D:)

wicked_eli

Zdecydowanie się zgadzam, ma w sobie to "coś", co każdy aktor powinien mieć ;)

wicked_eli

A ja po raz pierwszy zwróciłam na niego uwagę w niemieckim miniserialu familijnym pt. Tajemnicza krypta. Baaardzo przystojny z niego był hrabia! ;)
No, a później zobaczyłam Antonię, później Drezno, no a całkiem niedawno Wojnę i Pokój.

praedzio

Moje pierwsze doświadczenia z nim, to film "Jonathans Liebie", rewelacja. Widziałam ten film trzy lata temu i jestem strasznie zła na niemców ze powtarzają po raz enty jakieś głupawe komedyjki bazujące na seksie, a nie chcą powtórzyć tak świetnego dramatu. Dla mnie aktor rewelacyjny, bardzo przystojny i......niedoceniony.

Luana

Też zgadzam sie ze jest niedoceniony. Ja widzialam go wprawdzie tylko w filmie Wojna i pokoj ale tam byl świetny, bardzo dobry z niego aktor, szkoda ze w tak malo znanych produkcjach gral. Ale moze teraz propozycje sie posypia :D:D:D Ale przystojniak z niego... szok :):)

karis1806

Czy ktoś wie jak można znaleźć cokolwiek o serialu tajemnicza krypta?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones