Bill Kaulitz

5,5
6 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bill Kaulitz

Nie lubię tego zespołu, ale takie wyzywanie i obelgi na jego temat są conajmniej nie na miejscu. Każdy ma prawo słuchac tego, czego chce. Co wy sobie myślicie, że "prawdziwa" muzyka to Nirvana, Metallica, Janis Joplin czy David Bowie? Nie ma niczego takiego jak "prawdziwa muzyka". Wymienieni przeze mnie artyści to oczywiście legendy historii muzyki, ale nie każdy musi ich słuchać. Czy to jest aż takie istotne jakiej muzyki kto słucha? Powinnismy zwracać uwagę na człowieka, na jego charkater, a nie na preferencje muzyczne. Może ta dziewczyna, słuchająca TH, z której się śmiejesz, jest dobrym, pomocnym człowiekiem, a ten chłopak, słuchający Nirvany to zwykły dupek? Pomyślcie o tym.

Bonnie_filmweb

Nareszcie ktoś z mózgiem. Denerwują mnie ludzie, którzy oceniają tylko ze względu na wygląd lub inne pseudopowody. Lubię czytać takie komentarze, jak Twój, bo mi to trochę przywraca wiarę w ludzi. Ja tam lubię ten zespół i mam już dość tych wszystkich pojazdów, bo o ile czasem się zdarzy, że te wszystkie pojazdowe komentarze są z przymrużeniem oka i można się pośmiać, to niektóre po prostu wykraczają poza jakąkolwiek kulturę osobistą. Poza tym tutaj większość ocenia (przynajmniej jeśli chodzi o aktorów) przez pryzmat lubię-nie lubię lub przystojny/ładna itp, a nie przez zdolności aktorskie. Ja w tym przypadku akurat też tak zrobiłam, nie powiem, że nie skoro dałam ocenę 10 :), ale z reguły staram się oceniać obiektywnie.

Bonnie_filmweb

Wkońcu ktoś mądry. Ja też mam zespoły i wykonawców których nie lubię, których muzyka mi się nie podoba, ale wtedy poprostu ich nie słucham, a nie wchodzę na miejsce gdzie powinni sie gromadzić ich fani i obrażam ich. Tokio Hotel słuchałam w gimnazjum przez ponad trzy lata bylam ich wielką fanką, potem przeszłam na ostrzejszą muzykę, ale nadal gdy słyszę jakąś ich piosenkę to łezka mi się w oku kręci.

kathrina357

też kiedyś byłem ich fanem. dobrze że są tacy ludzie jak wasza trójka. czemu ludzie nie mogą powiedzieć czegoś w stylu"nie podoba mi się ta muzyka,nie mój gust" tylko mówią"co ty za gó**a słcuhasz?"

Bonnie_filmweb

Masz całkowitą słuszność. A żeby było śmieszniej, to "krytykanci" najczęściej słuchają najbardziej oklepanych zespołów w swoim ulubionym gatunku, nie majac pojecia o prawdziwych,  niszowych perełkach, i szczycą się, że taki mają dobry gust :D niestety, tak to nie działa. Wystarczy nieraz posłuchać kilku osób, które uważają, że ich gust muzyczny jest dobry - na bank wymienią te same pięć czy sześć zespołów, które często można usłyszeć w radiu. Sama w wielu nastoletnim byłam fanką TH, potem również z tego wyrosłam - ale do dziś uważam, że udało im się stworzyć kilka naprawdę dobrych piosenek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones