Bill Kaulitz

5,5
6 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bill Kaulitz

Ma w sobie coś takiego dziwnego, co sprawia, że albo się go kocha, albo się go nienawidzi (Podobnie jak ten jego "zespół" :/), Ja osobiście zaliczam się do tych drugich :D i bardzo się z tego ciesze, bo nie chciałabym "tego" kochać. Rzadko spotykam się osobami, które średnio go lubią lub po prostu nie lubią. Uważam że ten obojnak jest szpetny i fatalnie "śpiewa", ale kiedyś była dużo większa moda na tego dzieciaka i ten jego zespół. Znam równierz osoby, które najpierw ich kochały a potem znienawidziły. Ja nigdy nie lubiłam tego zespołu i z tego co pamiętam zawsze go nienawidziłam i gardziłam nim. Oczywiście nie mam nic przeciwko temu jeśli ktoś go koch, bo wszystko zależy od gustu :)

Elliot

A ja lubię Billa i TH bez względu na to czy jest na nich "moda" czy nie.Co do wyglądu...ma po prostu swój styl i tyle.A jeśli uważasz, mój przedmówco, że Bill wygląda jak dziewczyna, to proszę Cię bardzo spójrz na takiego choćby Miyavi(czy jak to tam się pisze).
Nie oglądałam filmu z nim i zapewne w najbliższym czasie nie objerzę, więc nie ocenie gry aktorskiej. O ile można o jakiejś mówić, skoro jest to jeden film i postać niewymieniona w czołówce.Bill to wokalista - nie aktor, i nie róbcie z tego wielkiej ody do ironii, że "och, ach w tylu filmach zagrał że szok". Ale zgadzam się co do jednego: on ma w sobie to coś.Kochasz go albo nienawidzisz.

Werciaa_10

Chyba i tak przesadziłam pisząc ten temat. Nie lubie tego kolesia, tak czy siak, ale o ludziach nie powinno się tak mówić. Jakoś teraz przykro mi się zrobiło. :(

Werciaa_10

Ej, zauważ gówniaro, że to ta ciota z Tokio Hotel ściągnęła styl (Visual Kei) po Miyavi, a nie Miyavi po nim.
Tokio Hotel ssie, ściąga styl i myślą, że to super gwiazdy o których teraz właściwe nic nie słychać (chyba, bo nie czytam Bravo, więc nie wiem xDDD) Miyavi to piosenkarz znany na całym świecie, ma koncerty na całym świecie i kochają go na całym świecie, a jakiś cwel z dennego zespołu, tak zwanego Tokio hotel go nie przebije, NEVER (dla Ciebie tłumaczenie Wercia, 'NIGDY'). Cya! MIYAVI-DESU!

gagaku

Ja jestem zarówno antyfanem jRocka (m.in. Miyavi), jak i (zagorzałym)anty TH, więc... oboje nie macie racji :D

gagaku

gagaku
Po pierwsze to chciałabym zauważyć, że nie powiedziałam o żadnym ściąganiu stylów.Po drugie, każdy lubi co innego.I nareszcie po trzecie:gdybym wiedziała, że na ten temat wejdzie fan Miyavi nawet bym nie wymieniła go w moim komentarzu bo wolę unikać kłótni.I to chyba powinien być koniec tematu.
P.S: Nie obawiaj się o moją znajomość językową ;) Naprawdę można rozmawiać z ludźmi bez żadnych docinków...

gagaku

Nie wiem, czy zauważyłeś, Tokio Hotel TEŻ są znani na całym świecie. TEŻ grają koncerty na całym świecie. TEŻ mają fanów na całym świecie. I ja osobiście nie widzę większego, niż przypadkowe podobieństwa Billa Kaulitza do Miyaviego. Coś jeszcze chcesz dodać?

użytkownik usunięty
Elliot

Bill Kaulitz to niewątpliwie fenomen. Dokładnie tak jest, albo się go "kocha", albo nienawidzi, choć coraz częściej można usłyszeć, że "ma fajne piosenki, ale jego wygląd jest przerażający". Oto dowód na to jak społeczeństwo jest wpływowe i jak bardzo chce się ujednolicić. Zgodzę się z Wecią, to nie aktor, a piosenkarz więc nie rozumiem skąd te wszystkie niskie oceny.
Każdemu człowiekowi, bez względu na to czy podoba nam się jego wygląd, orientacja (choć Bill zawsze zaprzecza że jest gejem) powinniśmy okazać szacunek, a w szczególności takim ludziom jak on- którzy pomimo młodego wieku tak wiele osiągnęli i choć tak wielu ludzi go krytykuje on się nie poddaje.

A teksty typu: tokio hotel ssie, świadczą tylko o tych którzy to napisali ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones