Bill PullmanI

William James Pullman

7,4
13 741 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bill Pullman

Obejrzałam właśnie cały odcinek programu Wojewódzkiego i nie wiem jak można tak zepsuć potencjał na zabawny a zarazem inteligentny i głebszy wywiad z tak znakomitym aktorem. Na miejscu Wojewódzkiego spaliłabym się ze wstydu. Wielka szkoda, że Pullman nie został zaproszony do lepszego programu. Ciekawe ile rzeczywiście potem wypił po końcu kręcenia programu...chapeaux bas ze potrafił się śmiać z tego pajacowania Wojewódzkiego. Bardzo płytki wywiad z taką gwiazdą. Niemożliwe aż, że można było spieprzyć taką okazję a jednak Wojewódzki potrafi... widzieliście ? Kto ma podobne odczucia ?

Claude_Claude

Wojewódzki pajacował jak zawsze, jednak Bill nie rozumiał jego żartów. Uważam, że i tak zachował klasę próbując się śmiać nie rozumiejąc tego humoru. Po za tym miał tłumaczenie z opóźnieniem i to też psuło efekt. Gdyby rozmawiali po angielsku (a Wojewódzki umie bo kiedyś słyszałam na żywo, spotkałam go na urlopie), bardziej by się zrozumieli. Kuba wyznaje zasadę...jesteśmy w Polsce to mówimy po polsku.

Claude_Claude

Wydaje mi się, że po prostu materiał został źle zmontowany - wybrali do emisji najgorsze momenty. Druga część wywiadu jest dostępna na player.pl i pada dużo ciekawych pytań ze strony Kuby. Wydaje mi si, że pomimo jego niezrozumiałych żartów, dał radę ☺️ nie wiem czy tłumaczenie, które słyszał Bill było słabe ale jego odpowiedzi były nieadekwatne. Dobry wywiad, to dwóch rozmówców, pamiętajmy o tym.

prosiaczek1107

Jeśli tak, to przepraszam, ale to, co pokazali na wizji było dnem...może dostosowane do widzów TVNu ?

Claude_Claude

Masz rację, dla mnie także to było dno:). Jak można tak prowadzić rozmowę z takim gościem?
Wojewódzki to jednak wieśniak...te jego pytania i stereotypy o Polakach...ręce opadają.

MoreBeer

Myślałam, że tylko na początku poświruje trochę tak w swoim stylu, ale cały czas były żenujące żarty, przynajmniej w wersji pokazywanej w telewizji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones