Billy Lush

William Paul Lush

6,5
284 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Billy Lush

Czy można być aż tak tępym?
Nie wiem, ale pan Billy Lush zagrał tego matoła koncertowo.

AutorAutor

Trombley to mój ulubiony bohater z GK. Jego teksty są wręcz rozbrajające, zwłaszcza ten o Indianach:) No, oczywiście wielkie brawa dla aktora, który perfekcyjnie zagrał zblazowanego psychopatę. Ba, on go nie zagrał, on nim na czas kręcenia filmu był:)

nazgul31

Albo te zapędy wobec strzelania do psów i podsumowanie "I like cats".
Nie wiem czy postać jest przesadzona, ale jeśli nie, to USMC naprawdę czasami zbiera niezłych świrów ^^.

serious667

Tak to jest, gdy na wojnę idą kolesie, którzy w swoim kraju nie mogą jeszcze legalnie napić się piwa, za to dostają maszynkę do zabijania i kilkaset naboi. ;)

Wielu zabitych w tej wojnie, jak i w innych amerykańskich wojnach z ostatnich 10 lat, w chwili zgonu miało 18-20 lat. Chłopcy, którzy wstąpili by do gangu albo pili piwo rozbijając się pickupem po rodzinnym miasteczku, ale woleli iść do marines by się spróbować, albo zyskać zajęcie i kasę, obywatelstwo USA, kolegów albo z pobudek patriotycznych czy tez psychopatycznych. Trombley, zamiast zabijać psy sąsiadów i zamulać w samotności, poszedł sobie na wojnę.

Arg

Za TROMBLEYa duży plus ... zagrał koncertowo.

AutorAutor

Co jak co, ale Trombley na pewno nie był tępy. Był psychopatą, był niedoświadczony, ale nie był głupi. A postać rewelacyjna. I pamiętajmy, że prawdziwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones