Blake Lively

Blake Ellender Brown

8,2
21 901 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Blake Lively

I 'to coś' jest niby aktorką?
Kim w takim razie jest Meryl Streep czy Whoopi Goldberg?
Brak dobrej prezencji, brak talentu, brak perspektyw na przyszłość w filmie.
Dziękuję.

SCV

nie porownywalabym jej do Meryl czy Whoopi. To nie ta liga, trzeba zaczac od tego. ;p
jednak fakt ze jest slaba aktorka nie zaskakuje chyba wielu. jak dla mniejest bez wyrazu. a w sumie najbardziej denerwuje mnie to, ze ona chyba nie wie co to jest mimika twarzy xD

rozendolly

haha popieram !

rozendolly

zgadzam sie. nie wiem za co ona ma az tyle punktow na filmwebie. chyba za... nie no nie wiem bo nic nie moge wymyslic. ani wyrozniająco ladna, a juz na pewno nie potrafi grac. nawet taką łatwą role w plotkarze ograniczyła do kilku min.

taka13

Za Plotkarę. I dlatego, że wypromowali ją na perfekcyjną kobietę, która dostaje darmowe ciuchy od znanych domów mody. Mówiąc inaczej jest to dobrze wypromowany chodzący billboard-manekin.

SCV

ale zauwazyles w jakich produkcjach ona gra? np. Plotkara jest najlepszym przykladem lub Zielona latarnia (niestety musialem zobaczyc pare odcnków, przez głupie zakłady), poniewaz do tej roli było tylko jedno wymaganie być fajną dupą.
Uwazam, że ta laska oprocz urody nie repezentuje niczego więcej, dlatego kazde porownanie jej do kazdej aktorki jest bezcelowe :)

SCV

to masakra nie aktorka przy jej aktorstwie to Meester wygląda na aktorkę oskarową.
Wystarczy mieć długie nogi , zgrabny tyłek i zoperowany nos i kurde można robić karierę...

Bene

Pozwolę sobie zauważyć , że nie jest ona wybitnie piękna. Jeśli mówimy o twarzy, to przytaczając mowę podwórkową, "Wygląda jakby ją z ziemniaków wykopali i kijem dźgali bo nie wiedzieli co to " Skąd ta Pani się w ogóle wzięła w Hollywood ?

SCV

Powiem tak kwestia gustu facetom się podoba , wystarczy zobaczyć listę facetów z którymi się spotykała przez ostatnie lata, bardziej może się pochwalić kogo zaliczyła w hollywood niż rolami.

SCV

Rodzina w branży.

SCV

zecydowanie przesada.. zwyczajne uprzedzenie do aktorki. (być może lekka zazdrość, gdyż jest naprawdę piękną, nietuzinkową kobietą?) w tej chwili gdzie by nie zagrala i jak by nie zagrala, bedzie uznawana za denną. trochę to niesprawiedliwa ocena. oglądnęłam z nią praktycznie wszystkie filmy, z serialem Plotkara włącznie. myślę, że się wybroniła. "hejterom" polecam!
Moim zdaniem przy niej Leighton Meester to słodka, plastikowa, sztuczna gwiazdka jednej roli, nie posiadająca ani grama urody ani talentu. (choć oczywiście, uroda jest pojęciem względnym, z tym dyskutować nie będę).

natalia98

Aha, dodam jeszcze, że sposób wypowiadania oceny przez Panią SCV jest szalenie na poziomie. To coś? Zobaczyła Pani jeden film, zasugerowała się urodą lub czymkolwiek można było i stąd ocena dla panny Lively 1? Jest aktorką i nic tego nie zmieni, na filmwebie można znaleźć wielu pseudo aktorów typu Paris Hilton lub serialowych gwiazd jednych ról i co? Wg pani rozumowania powinno się całą stronę przefiltrować zostawiając jedynie gwiazdy ról oskarowych i nie dając szans na rozwój innych młodych początkujących aktorów.
Pozdrawiam

natalia98

Aha i dodam jeszcze, że sposób wyrażania oceny przez panią SCV jest szalenie na poziomie. To coś? Gdzie szacunek dla ludzi? Na tej stronie jest cała masa pseudoaktorów typu Paris Hilton czy innych gwiazd jednej roli w mało znanym serialu. I co? Wg pani powinno się przefiltrowac caly filmweb i zostawić tylko profile aktorów grających Oscarowe role? Nie dając szans młodym aktorom na jakikolwiek sukces? Obejrzała Pani 1 film z panną Lively który nie przypał do gustu i natychmiast ocena 1? Oczywiście do Meryl Streep jest jej daleko, podobnie jak 99% aktorek na tym portalu. Gratuluje polityki, pozdrawiam!

natalia98

Spokojnie, po co to unoszenie się ? To tylko forum, każdy może mieć swoje zdanie, ja szanuje Pani, niech Pani uszanuje moje :) "O gustach się nie dyskutuje".

natalia98

natalio98, jaka zazdrość? popatrz w lustro, założę się, że zobaczysz w nim dziewczynę nieporównywalnie ładniejsza od blake, jak zresztą naprawdę zdecydowana większość kobiet, w dodatku nie zobaczysz w tymże lustrze osoby, która na siłę pcha się do zawodu, do którego absolutnie się nie nadaje

SCV

Faktycznie irytująca i piszę to jako facet hetero, filmu savages chyba tylko przez nią, jej głos i grę aktorską nie mogłem normalnie obejrzeć.

greedozg

Do savages nie pasuje i też zepsuła mi trochę super film, ale w Plotkarze jest moją ulubioną bohaterką, a jej głos mnie niszczy ;) nie wiem czemu, ale jaram się tym jak ona mówi hhhhh ^^

greedozg

Popieram.

SCV

że niby Whoopi Goldberg to świetna aktorka, tak?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones