Blake Lively

Blake Ellender Brown

8,2
21 935 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Blake Lively

Słyszeliście nowe plotki o Cannes? Co Wy na to? ja sie ciesze:D

anusiakowna

Właśnie przeczytałam, strasznie mnie to zdziwiło...

elenkaa

Dlaczego zdziwiło? Powiększyła bust= wiecej adoratorów.

Hans_Kloss

Jest za piękna dla Leo`a!

spalonytost

Leoa? No chyba dla Leo, jak już coś.

spalonytost

Nie zdziwiło mnie to. Rozkładanie nóg przed facetami stojącymi w hierarchii wyżej jest naturalne dla takich początkujących siks jak Blake.

candy_

Skąd możesz wiedzieć, że o to chodziło? Nie znasz jej. Nie cierpię, gdy ktoś tak jak Ty tak szybko ocenia ludzi. Jasne, jest dużo takich przypadków, ale co do Blake zupełnie się NIE zgadzam- ona nie cierpi plotek i nie jest o niej głośno w mediach, więc na pewno nie chodziło tu o rozgłos.!

BWaldorf

no właśnie nie jest głośno i dlatego w necie są jej nagie fotki, juhu. ;p
i tak mnie to wali.

candy_

rzcezywiście, przyznaję Ci rację. Nagle tak wybuchło, wtedy jeszcze nie wiedziałam ;).

BWaldorf

NIe ma sie co oszukiwac w oczach kobiet, nic tak facetowi nie dodaje uroku jak gruby portfel. Obojętnie czy to małolata poznajaca na ''dysce'' kolesia czy to też studentka prawa, która pozna 10-15 lat starszego od siebie, zamożnego adwokata itd, itp.

Hans_Kloss

Oj nie przesadzaj. Piszesz tak, jakby wszystkie kobiety były dość puste i myslace tylko o pieniadzach a tak nie jest. Owszem, niektóre takie sa.

BWaldorf

Wszystkie takie sa, ale roznie to nazywaja: stabilizacją, tym, że mężczyzna musi być zaradny itd, i mowie to bez uprzedzen, po prostu, tak juz jest, stwierdzam fakt taki sam jak to, ze woda jest mokra :-). Bez skojarzeń hahaha.

Hans_Kloss

Hmm, Moze takie jest twoje wrażenie, ale ja znam wiele kobiet które nie myślą o kasie i zaradnym mężu. Moja mama na przykład stwierdziła, ze dla niej nie jest ważne czy mój tata będzie pracował w dobrej firmie i zarabiał mnóstwo kasy, czy mniej w mniejszej. A w tej w ktrej duzo zarabial spedzal cale dnie przez co nie było go prawie w domu. Wiec jak widzisz nie wszystkie kobiety sa takie.

BWaldorf

Może inaczej, wszystkie 20-30 latki, które szukaja męża. Starsze pokolenie jest zupelnie inne. Idąc dalej ciąża, pokolenie naszych matek,babć, były w ciaży i pracowały, a teraz, ledwo co się kobieta dowiedziała, że jest w ciąży i od razu L4 i potem się dziwi, że po powrocie dostaje wypowiedzenie. Gdy jest mieszany zespół to za 1 pensje trzeba pracować za siebie i też nadganiać robotę za te właśnie panie. Ciaża to nie jest choroba.
Wracając do Blake, nie można obok niej przejść obojętnie wiec nie dziwie się, że Leo się skusił :-), zresztą na biednego nie trafiło, bo co to dla niego te parenaście tysiecy $ wydane dla przyjemności.

Hans_Kloss

Tak, prawda, Blake jest zupełną materialistką... Brzydzę się takimi ludźmi.

Hans_Kloss

Odezwał się specjalista od kobiecych ciąż. Tak się składa, że obecnie znaczna część ciąż to ciąże podwyższonego ryzyka, więc wybacz, jeśli kobiety nie chcą narażać siebie i dziecka na niebezpieczeństwo. Poza tym, tylko idiotka wyszłaby za lesera i obiboka. Właśnie dlatego, że kobieta po macierzyńskim jest często zwalniana (nieważne, czy pracowała w ciąży czy nie), potrzebuje zaradnego męża, który będzie potrafił zatroszczyć się o rodzinę. Co do zwalniania kobiet po macierzyńskim, zależy to tylko i wyłącznie od pracodawcy. Moja kuzynka przeleżała 6 miesięcy w szpitalu, ponieważ cały czas wymiotowała i musieli podawać jej kroplówki (tak, ciąża to prawdziwa przyjemność), potem poszła na wychowawczy, a pracodawca jej nie zwolnił, bo jest dobrym pracownikiem.

candy_

Ostre słowa, ale pewnie coś w tym jest. Jej "kariera" na pewno nabierze tępa, tak jak było z Gisele i Bar- jej poprzedniczkami. DiCaprio już taki jest... A zwróciliście uwagę na spore podobieństwo tych trzech pań? Wysokie, szczupłe jak modeli a do tego blondynki z jasnymi oczyma:] Eh...

hannahu2

Owszem, bardzo podobne. http://www.eska.pl/hotplota/news/dicaprio_zamienil_bar_rafaeli_na_blake_lively_f oto_leonardo_dicaprio_blake_lively_bar_rafaeli/54348?zdjecie=5 ''zamienił'' ;-)

Hans_Kloss

Czyzby Leo znalazł kolejną koleżankę ? http://www.plejada.pl/17,49601,news,1,1,hit-ania-jagodzinska-i-leonardo-dicaprio -na-randce,artykul.html

Hans_Kloss

Taaa, jak to w Hollywood . Romansują do upadłego.

niepokorna_ja.

BLAKE JEST Z DICAPRIO? ALE CUDOWNIE <3

Anastazja1993

Już nie. Teraz on kręci z jakaś polską modelką. ;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones