Blake Lively

Blake Ellender Brown

8,2
21 859 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Blake Lively

...ale ma w sobie coś takiego, że i tak zachwyca facetów. Bardzo lubię jej postać w Gossip Girl. Jest tam taka inteligentna, nie wywyższa się i co najważniejsze ma taki trochę zadziorny charakter.

użytkownik usunięty
tacyssup

moim zdaniem jest piękna :)

tacyssup

jestem dokładnie tego samego zdania, z twarzy nic specjalnego ale cała jest oszałamiająca :)

niumaaa

Chyba kpicie! TO JEDNA Z NAJPIĘKNIEJSZYCH KOBIET NA ŚWIECIE!

spalonytost

Właściwie powinniśmy ją oceniać na tej stronie pod względem aktorskim, a nie tym jakie role gra.
Bo jej osoba, a postacie, z którymi się utożsamia to całkiem inna bajka. Co nie zmienia faktu, że wywarła na mnie ogromnie
pozytywne wrażenie w Gossip Girl oraz Elvis and Anabelle.;)

mrsgump

Według mnie jest piękna. Ma klasę, styl i uwielbiam jej śmiech. A jej rolę są coraz lepsze. Podobała mi się w "The Town", "Plotkarze" i "Wędrujących jeansach". Czekam na "Savages" !

użytkownik usunięty
mrsgump

Może i jedna z najpiękniejszych ale nie jest taką typową "lalką" idealną jak Penelope Cruz czy Scarlett Johansson. Nie jest idealna z twarzy wręcz chwilami wydaje się przeciętna, ale ma w niej, w tym spojrzeniu uśmiechu, coś takiego, że strasznie mnie kręci i mi się podoba, a dodać do tego nieziemskie ciało, i naprawdę można stwierdzić, że ma w sobie to coś co czyni ją śliczną

Ona jest naprawdę piękną kobietą i zjawiskową kobietą myślę, że dla każdego, bo mężczyźni marzą o Niej, a kobiety o jej wyglądzie. Jednak nos sobie poprawiła.

spalonytost

Dla mnie też jest sliczna,chociaż wolę ją w ciemnych włosach,dodają jej takiego charakteru ;)

spalonytost

Dokładnie, zgadzam się. NIe rozumiem czemu kobieta musi mieć pełne usta, mały nos i wyraziste kości policzkowe by być uważaną za piękną. Bycie pięknym to nie jest przywilej, na który moga sobie pozwolić tylko kobiety o tych właśnie wyżej wymienionych cechach. Blake jest piekna, o wiele piekniejsza od niejednej laleczki, bo jest autentyczna, naturalna i mega seksowna.

I co najlepsze nie jest jedną z tych pozbawionych talentu aktoreczek, które niewiadomo jakim cudem dostały angaż do filmu.

tacyssup

Nie wcale nie jest piękna tak jak każda blondynka .Tylko czemu faceci najbardziej wolą blondynki ??? :)

Danio31b

Kto woli, ten woli. Mów za siebie

rollingstonesid

Nie muszę mówić za siebie ,wystarczy poczytać wszelkie badania

Danio31b

No chyba jednak musisz, bo na świecie żyje kilka miliardów mężczyzn i, gwarantuję ci, nie każdemu podoba się to, co podoba się tobie. Poza tym, jakie badania? Te: https://www.milionkobiet.pl/uroda/mezczyzni-wola-jednak-brunetki-zobacz-co-odkry li-naukowcy,18840,1,a.html A może te: https://facet.wp.pl/blondynki-czy-brunetki-my-juz-wiemy-6002892656981121a

rollingstonesid

Normalne badania ,mężczyźni wolą Blondynki i to jest niezaprzeczalny fakt znany od lat,poparty eksperymentami,badaniami.A to ze tam jeden artykuł mówi co innego doesn't matter.Na świece żyje też tysiące osób co jędzą psy koty,szczury mimo ze tobie się to nie podoba pewnie i co??

https://www.cosmopolitan.pl/w-jego-swiecie/5668/mezczyzni-wola-blondynki

Tak kochaja Brunetki ze lecą z jęzorem na wierzchu, gdy tylko zobaczą Blond .Bitch Please

Danio31b

To, że mężczyźni wolą blondynki nie jest "niezaprzeczalnym faktem znanym od lat". Po prostu to, że ty wolisz blondynki jest twoją osobistą opinią. Takie badania mówią o tym, że mężczyźni wolą blondynki, że nawet nie byłeś w stanie żadnych podać. A nawet jeśli takie istnieją, to tylko dowód na to, że wyniki tego typu eksperymentów można sobie o kant dupy rozbić, skoro każde z nich prowadzą do zupełnie różnych wniosków. A te, do których podesłałeś linka, to dokładnie te same, które wczesniej zostały podane przeze mnie. "Brytyjscy naukowcy z Uniwersytetu w Westminster wzięli pod lupę męskie podejście do kobiet w zależności od koloru ich włosów. Eksperyment polegał na tym, że podstawiona jedna i ta sama kobieta, ale w trzech różnych odsłonach - z włosami blond, ciemnymi i rudymi - bawiła się w kilku różnych londyńskich klubach. Naukowcom pozostało jedynie dokładnie się przyglądać zachowaniu mężczyzn oraz zbadać ich opinie. Jak się okazało, największym powodzeniem cieszyła się "przynęta" o włosach blond - to właśnie do niej najczęściej podchodzono i była najczęściej zagadywana przez przypadkowych mężczyzn (łącznie 60 razy). Dla porównania do brunetki "uderzano" 42 razy. Jednak, gdy przyszło do oceny atrakcyjności damskiej urody, 130 zapytanych mężczyzn za najbardziej atrakcyjną uznało brunetkę. Jak to się zatem ma do częstotliwości zalotów i chęci flirtu? Brunetki wzbudzają w męskich sercach po prostu więcej respektu - ich uroda jest oceniana jako bardziej powalająca, a one same jako pewniejsze siebie i agresywniejsze od blondynek. Dlatego, choć teoretycznie są bardziej kuszące, mężczyźni częściej flirtują z blondynkami: "Postrzeganie blondynek jako osób bardziej bezradnych zmniejsza u mężczyzn lęk przed odrzuceniem lub agresywną odpowiedzią, co sprawia, że częściej flirtują z blondynkami" - tłumaczy jeden z naukowców." Parafrazując twoje słowa: Tak kochają blondynki, że za atrakcyjniejsze uznają brunetki. Bitch Please. Facetów wolących brunetki, nie liczy się w tysiącach, ale w wielu, wielu milionach, to nie sa jakieś tam odosobnione przypadki i ciemnowłose dziewczyny mają co najmniej tyle samo zwolenników, co te jasnowłose. Może chciałbys żeby wszyscy się z tobą zgodzali, uważli tak jak ty i żeby podobało im się to samo co tobie, ale tak nie jest, nie masz monopolu na posiadanie własnego gustu i własnego zdania i twoje zaklinanie rzeczywistości i wciskanie swojej prywatnej, subiektywnej opinii milionom innych mężczyzn nic tutaj nie zmieni. Koniec dyskusji z mojej strony, żegnam.

rollingstonesid

OMG Chłopie(babo??) ze zdrowiem wszystko w porządku??

Ja tu się z tobą droczę a tu mi tu wyskakujesz jakbyśmy prowadzili jakieś egzystencjalno-ideologiczne wojny .Mężczyźni wolą Blondynki tak po prostu jest ,tak się mówi tak mową badania i ogólnie tak się przyjęło .Oczywiście nie wszyscy ,tak jak nie wszyscy lubią schabowe i np w chinach jedzą psy :D Ale ogólnie więcej ludzi lubi schabowe niż psy czy to oznacza ,ze psy są daniem ekskluzywnym ,lepszym od ordynarnego schabowego?? :D

Mężczyźni(większość) wolą blondynki,tylko ze często boją się do tego nawet przyznać co idealnie opisałeś w poście wyżej,tym bardziej świadczy o ich pociągu do tego koloru włosów .No bo sorry jak mowie ze wole brunetki ale jednak lecę na blondynki ,to chyba to drugi kolor wzbudza większe zainteresowanie

Niczego nikomu nie narzucam,nic a nic mnie to nie obchodzi tak naprawdę kto kogo woli , wyrażam tylko swoją opinie w leskiej jeszcze do tego formie. a tego typu nagle agresywne ataki nie wiadomo za co mnie śmieszą i żenują wręcz .

Mężczyźni wolą Blondynki( w tym ja) ,nie płacz, pogódź się z tym ,i uspokój bo ci żyłka pęknie :D

Danio31b

hahaha, te badania wykazały tyle, że blondynki są częściej podrywane przez facetów, bo są stereotypowo uznawane za "łatwiejsze", mimo że to brunetki sa postrzegane jako piękniejsze. Jeśli to jest dla ciebie dowód na to, że faceci wolą blondynki, to chyba zupełnie inaczej rozumiemy określenie "woleć kogoś" ;) Skoro już porównujesz kobiety do jedzenia, to fakt, że czesciej sięgasz po pierogi albo hot doga czy kebeba z budki przy dworcu nie oznacza, że wolisz to niz luksusowe danie z renomowanej restauracji (i nie, nie mam tu na myśli psa, ani nic w tym stylu xd) Po prostu jest to tańsze i musisz się mniej namęczyć by to zdobyć I niech nikt nie zrozumie mnie źle, nie chodzi o to, że uważam blondynki takie są (sama jestem naturalna blond, tyle że farbowana na rudo), ale takie jest niestety stereotypowe myślenie sporej części osób

rollingstonesid

Dobrze powiedziane ;) nie rozumiem dlaczego niektórzy zamiast ograniczyć sie do wyrazenia swojego zdania starają się na sile potwierdzić słusznośc swoich słów wkładając je w usta jakiejś tam mitycznej "większości" i jeszcze podpierają to jakimiś wyimaginowanymi badaniami, do których nawet nie potrafią podać źródeł xd

tacyssup

jak dla mnie to ciało ma ekstra, twarz nic specjalnego. ale nadrabia urokiem osobistym i seksapilem dlatego wydaje się być boginią.

xChouchoux

Sama jesteś ładną Kobietą jeśli profilowe zdjęcie jest Twoje :)Ale proszę Cię ona też ma ładną twarz,tylko również wolę ją w ciemniejszych włosach.Pozdrawiam Piotr.

tacyssup

Jak na wszystkie aktorki,wygląda wspaniale w codziennym życiu,nie chodzi w jakich powyciąganych dresach,potarganych włosach.
1. http://www.justjared.com/photo-gallery/2695973/blake-lively-gossip-girl-set-with -chace-penn-05/

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
GossipGirl_Plotka

moim skormnym zdaniem-jedna z piekniejszych kobiet :) cialo - idelane :) kazda z nas chciala by miec taka figure jak Blake :) a jesli chodzi o jej buzie.. coz, wedlug mnie tez jest piekna - jak cala ona :) mimo iz ma troche irytujaca mimike twarzy i wszedzie gra tak samo - urody odebrac jej nie mozna :))

rachel20

Naprawdę uważasz, że Blake jest kiepską aktorką? Moim zdaniem gra bardzo naturalnie i nie gra wszędzie tak samo.

tymbarkowa570

widzialam nie jeden film z nia - i moim zdaniem kiepska z niej aktorka. Jedyna jej rola godna pochwaly jest rola O w Savages no i w Hick :)

tacyssup

Skoro wygłaszasz opinie o tym że nie jest według Ciebie ładna to racz przynajmniej wstawić Swoje prawdziwe zdjęcie profilowe a zobaczymy jaka z Ciebie Bogini z face`a.

PictureMan

a po co? przecież to nie jest temat o niej. poza tym nigdzie nie powiedziała "hej, ale Blake jest brzydka, jestem od niej dużo ładniejsza" więc o co ci chodzi? każdy może mieć swoje własne zdanie i ma prawo je wypowiadać, nie?

goddessa

Ta takie opinie wygłaszają najczęściej panny brzydkie z twarzy i zakompleksione właśnie.Bo ładne nie muszą komentować twarzy innych ładnych kobiet.I w dodatku nawet nie macie na awatarach siebie z twarzy to wiele mówi spoks.

PictureMan

Boli cię to? Jaki masz z tym problem? Bo, seriously, nie rozumiem... Nikt nikogo nie obraził, wyraziła dziewczyna swoją opinię, a ty od razu na nią naskakujesz. U mad?

goddessa

Spokoo pewnie jesteście obie śliczne dziewczyny...nic nie mówię........ ;)

PictureMan

Y. Po prostu nie każdy człowiek ma ochotę wstawiać swój wizerunek do internetu, o tym nie pomyślałeś?

tacyssup

Nie jest to taki typ urody który będzie się wszystkim podobać. Wolę jak ma coś w sobie, niż kolejna kopia tego samego ;-) Bardzo ładna jest :-D

tacyssup

Każdy ma swoje zdanie (ja sondzę że jest bardzo ładna), ale skoro się podoba to znaczy że jest ładna. Może nie jest piękna ale jest ładna i przyciąga "tym czymś".

AnthonyCole

To prawda. Jest bardzo ładna. Komuś może się nie podobać, ale nie można powiedzieć, że jest brzydka. W sumie można tak powiedzieć, ale każdy widzi jak jest naprawdę. :D

tacyssup

jest bardzo ładna i zdecydowanie ma to coś w sobie,przykuwa wzrok, aczkolwiek nie wszystkim może się podobać :)
http://gabbiemarie.blogspot.com/

tacyssup

Blake jest kusząco piękna, rozbudza wyobraźnię czy to w dżinsach i koszulce, czy też w wieczorowej sukni i szpilkach czy też w bokserkach po obudzeniu z artystycznym nieładem na głowie :-).
Aktualnie na AXN 5 sezon Gossip Girl, opalona uśmiechnięta Blake jest rozkoszna :-).

tacyssup

Według mnie Blake jest śliczna. Uwielbiam ją w roli Sereny Van Derwoodsen. Już od pierwszego odcinka zapałałam sympatią do tej postaci.

tacyssup

Ona miała operacje plastyczne

Kanatishi

I co w związku z tym?

tacyssup

Ona jest przepiękna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones