Blake Lively

Blake Ellender Brown

8,2
21 901 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Blake Lively

Mlodziutka gwiazda, ktora swietnie zagrala w 'Stowarzyszeniu Wedrujacych Dzinsow'. Jestem fanka tej ksiazki i szczerze powiedziawszy nie przypuszczalam ,ze ktoras z glownych bohaterek filmu odtworzy swoja postac tak ze przypadnie mi do gustu. Jednak Blake Lively i Amber Tamblyn spisaly sie na medal! Przeszly moje oczekiwania! Nie moge sie doczekac kolejnego filmu Blake. Czuje ze bedzie z niej KTOŚ. Pozdro dla wszystkich jej fanów:*
PS. Jesli to nie problem -miencie fote ;)

laura_2

tak, zgadzam się. i wg mnie bardzo pasuje do roli Bridget. i jakkolwiek filmu JESZCZE nie widziałam (ale niebawem zobaczę) to uważam że ona chyba jedyna odpowiada opisowi w książce (której to czytałam wszystkie części, i bardzo mi się podobały) czyli:opalona, szczupła blondynka o regularnych rysach. ach i też proszę, jeżeli ktoś może niech zmieni zdjęcie, bo to mi się raczej nie podoba... jest duuużo wiele ładniejszych zdjęć Blake. pozdro dla fanów SWD!!!

Pin_up_Margolcia

Zgadzam się z wami w 100%. Blake świetnie zagrała Bee. Zupełnie tak ,ajk ja sobie wyobrażałam. Chyba nie mogę się do niczego przyczepic :). I przyłączam się do prosby:zmieńcie foto!

laura_2

zgadzam sie z wami!! blake w roli bee jest genialna ! zagrala ze wszystkich najlepiej !! uwielbiam film i wszystkie czesci ksiazki!!:D sa genialne!! blake wschodzaca gwiazda!

laura_2

Bee jest moję ulubioną postacią w książce a po obejrzeniu filmu i obejrzeniu Blake w jej roli tylko to potwierdza:D
Zmieńcie zdjęcie:)

laura_2

Bardo dobrze zagrała w Stowarzyszeniu...

laura_2

zgadzam się :D mam nadzieję, że zobaczymy ją jeszcze w wielu innych filmach. pozdrawiam!

laura_2

Uwielbiam ,,Stowarzyszenie wędrujących dżinsów'' .Bardzo fajny film, Blake bardzo dobrze tam zagrała .
Widziałam ją jeszcze w ,,Ponad bezprawiem'' też sobie super poradziła :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones