Blake Lively

Blake Ellender Brown

8,2
21 935 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Blake Lively

Po raz pierwszy ją widzę na oczy...ale może nie buntujmy się...niedługo spadnie...:)

po raz pierwszy.. bo Polska zacofany kraj i czekajac na jakas premeire to sie mozna nie doczekac.. a gdybys byla bardziej swiatowa to bys wiedziala kto to jest ;]

użytkownik usunięty
malgorzatka19

Za to ty jesteś światowy...powodzenia.

Jeżeli ktoś nie gustuje w badziewnych filmach o nastolatkach to mam prawo jej nie znać. Ja widziałam ją tylko w ,,Stowarzyszeniu wędrujących Jeansów", gdzie talentem aktorski nie zachwycała. Małgorzato19 nie każda nastolatka zachwyca się takimi produkcjami... i tu nazywanie kogoś nie światowym jest błędem rzeczowym.

Ava_Elizabeth

a mi chodzilo o serial Gossip Girl ktory jest na 1 miejscach popularnosci w USA :) to mozna wiedziec nie ogaldajac serialu ^

malgorzatka19

Na pierwszych miejscach? Haha. GG jest w tyle prawie za wszystkim, począwszy od znanych na całym świecie produkcji z kilkunastomilioniową publicznością, poprzez telenowele na Univision, skończyszy na produkcjach własnych CW, w tym starym, "dobrym" OTH, co, biorąc pod uwagę kasę ładowaną przez stację w promocję tego serialu, jest, delikatnie mówiąc, żenujące. No ale Dawn O lubi te klimaty, glam, kasa i ciuchy, do tego podobno mają "świetną" oglądalność w "kluczowych" grupach (czyt. kobiety - 2 miliony). No i zapewne chciałaby, ażeby jej "dziecko" odniosło wielki, OMG! spektakularny sukces, bo chyba fakt, że największe ratingi mają seriale stworzone jeszcze za czasów stajni WB, musi boleć...

30 miejsce sialalala i tak za wysoko :>

whatisthis1

Ale macie nudne życie. Żeby przeżywać wzrost jakiejś aktorki w rankingu? Lepiej znajdźcie sobie inne rozrywki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones