Blake Lively

Blake Ellender Brown

8,2
21 914 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Blake Lively

do "hitów" pokroju "Green Lantern"... Ani to ładne, ani utalentowane, ani ambitnych filmów nie wybiera. "Aktorka" porównywalnej klasy, co niejaka Amber Heard, chociaż tam przynajmniej popatrzeć jest na co, bez ryzyka, że wzrok wypali.
Nie obejrzałem jeszcze filmu z nią w obsadzie, w którym by mnie w jakimś stopniu nie drażniła. Ode mnie stanowcze NIE!

ManBehindTheMist

Myślę, że to troszkę przesada ;) nie jest zła według mnie i uważam, że całkiem ładna. Podobała mi się w filmie "Hick". No ale każdy może mieć inne zdanie :)

Kokocino

Popieram Kokocino :)Napewno nie jest brzydka.A co do jej talentu aktorskiego to podobobały mnie się filmy z nią które dotąd oglądałam "ELVIS I ANABELLE" i "MIASTO ZŁODZIEJI"(chociaz tam tak duzo nie grała ale dobrze zagrała postać Kristy.) "ODE MNIE STANOWCZE": TAK! :)))))))))

ManBehindTheMist

Przepraszam, ale jak ona nie jest ładna, to nie wiem kto musi być ładny w takim razie... Gusta gustami, ale o Blake nie można powiedzieć, że jest brzydka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones