Blake Lively

Blake Ellender Brown

8,2
21 892 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Blake Lively
Zloty_Deszcz

Raczej Ty jesteś za niski.

Tabletka7

Zależy od punktu widzenia.

Zloty_Deszcz

Ona raczej się tym nie przejmie. Według mnie wysokie dziewczyny są zgrabniejsze i to ty masz problem ze swoim wzrostem, jeśli to piszesz. ;)

irreply

Wysokie dziewczyny mogą być zgrabne tak samo jak i niskie. Najlepiej jednak wyglądają kobiety średniego wzrostu, o ile oczywiście mają odpowiednie proporcje. Wyobraź sobie taką Keirę Knightley, już przy swym wzroście wyglądającą dość niekorzystnie, która byłaby tak wysoka jak Blake Lively lub jeszcze wyższa... Nazwałabyś ją zgrabną? Nie twierdzę, że Lively wygląda źle. Myślę po prostu, że mając 8 centymetrów mniej, wyglądałaby jeszcze lepiej.
Z drugiej strony Nicole Kidman była wyższa od Tomka całe 10 centymetrów i przez jedenaście lat jakoś dawali sobie radę. Ja jestem nieco wyższy od Tomka, więc kilkucentymetrowa różnica między mną a Blake nie powinna być dla nas problemem. Może jednak dam jej szansę.

Zloty_Deszcz

Ryan wczoraj mi powiedział, ze masz wpie*dol....

colagio

Ryan lubi dużo gadać.

Zloty_Deszcz

Swoja droga polecam Zeyczajna przysluge ze wzgledu na to jak bosko sie prezentowala w tym filmie i jak sexy kreacje miala

Zloty_Deszcz

Ona jest przepiekna a z tym wzrostem to wręcz arcyseksowna. Wątpię by majac taka urode, sylwetkę klepsydry, wzrost i miliony chciala sie umawiac z niskim facetem. To.tak aseksualne niski wzrost mezczyzny

Queenoflife_filmweb

Auroro, nie bądź ordynarna.

Queenoflife_filmweb

Przede wszystkim na wzrost nie mamy wpływu, jaki trzeba mieć łeb, by takie bzdety wypisywać :P żeby nie było, jestem wzrostu owej Pani i uważam ją za piękną kobietę :P

Queenoflife_filmweb

Moja odpowiedź oczywiście skierowana do tego użytkownika z końcówką nicku filmweb :P

Queenoflife_filmweb

Zakompleksieni chlopcy 170+.... Blake jest nieziemsko atrakcyjna kobieta. To taki typ kobiety, że wchodzi na sale gdzie stoi juz 100 osob i pochlania 99% uwagi. Wysoki wzrost jest boski. Ta sama twarz i figura u osoby wysokiej a niskiej to przepasc.

Queenoflife_filmweb

xD - tyle wypada mi odpowiedzieć na takie denne komentarze :) nie mam zamiaru się powtarzać, że na wzrost nie ma się wpływu, ale Ty na siłę chcesz pocisnąć, nie za wysokim osobom :) ale pewnie masz 14 lat, więc wybaczam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones