Blake Lively

Blake Ellender Brown

8,2
21 931 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Blake Lively

Jest po prostu cudowna. Nie dość, że ma idealną sylwetkę, twarz włosy - ogólnie wygląd to wydaje się być niezwykle sympatyczna. Wystarczy zobaczyć pare wywiadów z nią na youtube. Zawsze jak na nią patrzę to sama się uśmiecham. Jest urocza. Uwielbiam ją.

Dixiee

Może i jest piękna, ale od razu najpiękniejsza? Chyba mało filmów w życiu obejrzałaś.

nancy500

figura, włosy tak, ale najpiękniejsza nie jest. w plotkarze gra kiepsko. i jeszcze jej rola tam jest odrzucająca irytująca więc moja reakcja na nią jest wręcz odwrotna

pudelek

Zgadzam się :) Ale obiektywnie dodam: włosy - tak, figura - tak, nogi -taaaaak, karnacja - tak i tyle. Nie wiem czy tylko ja to widzę, ale Blake ma okropną wadę wymowy lub po prostu taki układ twarzy :/ Cały czas nie domknięte usta i te widoczne głębokie bruzdy koło ust. Jeśli do tego dodać to jak gra to żal :/ Takie moje zdanie :)

pudelek

Podpisuję pod słowami pudelka dwoma rękoma. Jest dla mnie najbardziej odrzucającą postacią w Plotkarze.

Dixiee

tak jest śliczna, ale nie aż tak : D
twarz ma przeciętną a resztę boską XD
ja ją b. lubię : D

callie_

Ma śliczną twarz :) Przeciętną ? Jakoś chodzę po ulicach i ładniejszej buźki rzadko uświadczam.

Vanillia

też ją strasznie lubię.
wkurza mnie jak ludzie mówią, że jest głupia bo ma głupią rolę w plotkarze.
to prawda, zepsuli trochę serenę, ale to przecież nie wina blake..

morphine_

Lubię ją chociaż nie jest jakąś wybitną aktorką.. Ma piękne włosy i świetną figurę ale twarz przeciętną. Blake jest sympatyczna ale inteligencją nie grzeszy. Mieszkaniec Grecji to według niej Grecian a w bloppersach powiedziała coś takiego: Urope is next to Europe? Zbłaźniła się dziewczyna.

użytkownik usunięty
Dixiee

też bardzo lubię Blake. podoba mi się, jak mówi, widocznie nie każdy musi się tego czepiać :P

Dixiee

Już to pisałam ale jak mogą podobać się Wam te jej wiecznie przesuszone i skołtunione włosy? O otwartej wiecznie buzi i wadzie zgryzu nie wspominam bo strasznie to żenujące.
Ale uśmiech fajny i w GG bardzo fajnie dobrali jej stylistkę bo ubiera ją świetnie.

ania7403

Włosy ma paskudne, co do figury - zgadzam się, rzadko spotykany rarytas, aby być tak zgrabną jak ona. Niestety, ale zatrudniają ją tylko ze względu na wygląd, bo aktorka z niej fatalna.

ania7403

Też się zastanawiam, jak mogą podobać się te matowe, przesuszone włosy. Leighton ma dużo ładniejsze włosy, zdrowe, lśniące. Nie bez powodu to ona występuje w reklamie kosmetyków do włosów.

Dixiee

wlasnie obejrzalam 4 pierwsze odcinki plotkary (i wiecej nie bedzie ;)) i od razu, jak zobaczylam ta dziewczyne pomyslalam, rany jaka zwyczajna, niczym nie wyrozniajaca sie twarz... zazwyczaj do seriali wybierane sa ciekawe buzie, a ta jest meeeeega przecietna, i na pewno nie piekna - biorac pod uwage fakt, ze zazwyczaj serialowe laski sa robione "na maksa", ta jest co najwyzej ładna. Naprawde, juz dawno nie widzialam tak przecietnej twarzy grajaca jedna z glownych rol. Ale oczywiscie, jak przeczytalam, jest to corka znanych aktorow - bez tego mialaby naprawde male szanse przebic sie wsrod innych aktorek. Juz o wiele ladniejsza i ciekawsza twarz ma ta dziewczyna, ktora gra jej byla przyjaciolke, ta szatynka (z jej chlopakiem przespala sie ta serena)

nicknickowy

wlasnie ogladalam z nia film "The Town" i o ile w GG gra dobrze (taka rola, za bardzo nie ma sie w czym wykazac) o tyle w TT, moim zdaniem zagrala rewelacyjnie :) No i oczywiscie figure tez ma swietna.

elenex89

Jeśli jej gra w The Town była rewelacyjna, to oznajmiam ci, że nie znasz się na aktorstwie :). Bezczelne z mojej strony, ale to prawda.

Dixiee

chyba was dziewczynki posrało

Dixiee

Jest bardzo atrakcyjna, a odkąd powiększyła biust tym bardziej :-)

Hans_Kloss

Moim zdaniem o WIELE ładniejsza jst i sympatyczniejsza Dianna Agron.

BWaldorf

Dianna Agron jest również kusząca, choć 2 atuty przemawiają na korzyść Blake ;-)

Z polskich aktorek do tego duetu pasuje Emilia Komarnicka.

Dixiee

Można by ją zakwalifikować do grupy "gwiazdeczek" pokroju Miley Cyrus. Brak jakichkolwiek umiejętności aktorskich, dziwna mimika twarzy, bardzo wkurzający sposób mówienia i znani rodzice (bez których zapewne nic, a na pewno tak dużo, by nie osiągnęła) . Jedynym plusem jest jej figura - rewelacyjna!

Dixiee

Nie powiedziałabym że jest przeciętna, ale czy najpiękniejsza- no cóż nie ma co się kłócić, bo to po prostu kwestia gustu.
Mnie aż tak nie zachwyciła, ale owszem-figury mogę jej pozazdrościć. ; ) I włosy ma piękne. Trudno ocenić jej aktorstwo bo jak do tej pory widziałam ją tylko w 1 sezonie plotkary, dziś zabieram się za 2. :)

kilmenyy

Ładna z niej dziewczyna, ale nie najładniejsza. :-) Chociaz figure ma boska, muszę przyznać .

Dixiee

uwielbiam ją!

Dixiee

Własnie inne osoby mówią , że Blake jest mało sympatyczna i uważa się za gwiazdę . Lubię ją , ale właśnie taka mi się wydaje.

użytkownik usunięty
Dixiee

a ja uważam,że to straszny brzydal i kiełbasy bym w niej nie zamoczył :D

Dixiee

Dixiee zgadzam się w 100% :))) .Ona ma w sobie to coś:)

Dixiee

A mnie strasznie irytuje, nie tylko z powodu jej roli w Plotkarze, po prostu nie przepadam za nią;) czytałam nie jeden artykuł gdzie wielu twierdzi ze jest wredna, wyniosła i uważa się za mega gwiazdę...;)
Co do urody w ogóle mi sie nie podoba, figurę ma świetną ale nic poza tym. Dla mnie dużo ładniejsza jest Rosie Huntington-Whiteley ;)

Dixiee

ma wkur*iajacy ryj , daje 1

guga_buzka

Ile osób, tyle opinii. Dlatego, moim zdaniem oczywiście, takie dyskusje do niczego nie prowadzą. O ile umiejętności aktorskie można bardziej obiektywnie ocenić, to urody z pewnością nie.

Dixiee

Figurę ma fantastyczną. Jej twarz teraz wygląda dobrze, ale jak się popatrzy na zdjęcia kiedy była nastolatką, to jej nos był dwukrotnie większy. Po operacji plastycznej większość kobiet wyglądała by równie dobrze...

użytkownik usunięty
Dixiee

Ona jest naprawdę przepiękna. Może i po operacjach, ale i tak gdybym była facetem, uwiodła by mnie. Co więcej, nie tylko wygląd a sposób bycia i ruchy, miny są bardzo seksowne!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones