Bob MarleyI

Robert Nesta Marley

powrót do forum osoby Bob Marley
aniolek1234

Ale nie od marihuany przecież umarł. Umierasz od np. heroiny, a po marysi możesz mieć co najwyżej halunki.

aniolek1234

On zmarł na raka ;)
A to, że marihuana jest zdrowsza od alkoholu to akurat szczera prawda :)

bobo553

zdrowsza,może ale z mózgu prędzej czy później zrobi ci papkę

aniolek1234

Marihuana to zioło, heroina to chemia a on zmarł od zwykłych petów na raka. Jeżeli miałby z powodu raka skończyć karierę to pograłby na scenie ze 2 lata bo po tym czasie stwierdzono u niego nowotwór który ukrywał przed publicznością aż do śmierci.

Pablo991i9

PS: Wykryto u niego też albinizm ale ta choroba nie zdążyła się rozwinąć bo Bobby zostawił ją na ziemi jak wstępował do nieba.

Pablo991i9

Jestem ciekaw kto ci powiedzial ze Bob palił fajki. Rasta nie palą tytoniu tak jak nie pija alkocholu.

geon1995

Nie wiem czy palił tytoń bo nie wiemy wszystkiego o jego życiu ale na to wskazywały badania.

aniolek1234

palenie raczej nie jest zdrowsze od picia ale nie o to mi chodzi, bo to czy się pali czy się pije nie zawsze ma wpływ na zdrowie. mój dziadek nigdy nie palił i nie pił, codziennie ćwiczył i dbał o kondycję a zmarł na raka

aniolek1234

wszystko przez tą piłkę nożną!

aniolek1234

Szanuję Boba za muzykę co nie zmienia faktu, że moim zdaniem wszystkie narkotyki, alkohol i papierosy powinny być całkowicie zakazane bo wszystkie degradują społeczeństwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones