Na wielu wcześniejszych zdjęciach wyglądał lepiej..swoją drogą Chłopiec dorósł a szkoda..jego stylizacje były wpaniałe! Teraz kiedy patrzę na jego aktualne zdjęcie jest mi smutno, że tamtego Chłopca już nie ma.
czy w polsce jest jego autobiografia wydana...wiem,że za granicą mozna ją kpić bez problemu, ale tutaj??no poprostu zadupie, jesli ktoś ma jakieś namiary to błagam, piszcie..
polecam wszystkim,fantastyczny kawalek promujacy film neila jordana, nominowany do oscara z resztą,poza tym george mial kilka innych filmowych utworów: felidae, la barque, welcome to your life,polecam