Brad Kavanagh

Brad Lewis Kavanagh

7,9
171 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brad Kavanagh

To takie ciacho! Brad jest chyba najśliczniejszym człowiekiem na ziemii!! Jak go zobaczyłam w ,,House of Anubis'', to od razu się w nim zabujałam... Ciągle o nim śnię.

Pevensie18

zgadzam się, szczególnie jak się uśmiecha xD

dori97

Macie racje ;)) śliczny jest ; *

dori97

No bo ma takie żółte zęby że szaleje na jego widok <AAAAAAAAAAAA>
Niech sobie operacje plastyczną ryja zrobi <hahahahaha> :)

Pevensie18

Piękniutki jak się patrzy to aż chce się o nim śnić :-D

Majka33

Co!!!!!! to menel jest ładniejszy <hahahahahaha>

landrynka6

Ciekawie tak kogoś obrażać? Ogarnij się człowieku... -,-

Pevensie18

tęz się zgadzam
On jest taki ślicznyyy :***

Pevensie18

Dzisiaj zaczęłam oglądać tajemnice domu anubisa i teraz oglądam ze względu na niego, <piiisk>

Pevensie18

To prawda jest bardzo przystojny ale w Domu Anubisa jest jeszcze jeden przystojniak a mianowicie Jerome :P

Pevensie18

on przystojny? raczej ciotowaty moim zdaniem..

siedzenakoniu

Ciotowaty? Obejrzycie sobie jeden odcinek 1 lub 2 sezonu TDA i od razu takie wyrobione zdanie? Haha no to powalająca sytuacja Hhaha. A to że w prawdziwym życiu jest inny to nikogo nie obchodzi? Rola jaką zagrał jest jaka jest, jeśli macie jakieś pretensje to do reżyserów bo Brad taki nie jest na prawdę jak w serialu

Pevensie18

Jeżeli masz na myśl pierwszą serię serialu to tak ... bo w drugiej to zaczyna odpychać ... i jest bardziej ciamajdowaty ...

kavanagh

Druga seria? To jest już gdzieś dostępna?

A co do urody Brada to.... Żeby był najpiękniejszy to raczej nie, ale patrząc, że post dodała osoba, która wszystkim filmom wystawia 10 i serduszka to pewnie tak.

Pevensie18

Eee....mi się on ABSOLUTNIE nie podoba.Taki laluś moim zdaniem,ech....Ps.przypomina mi Biebera xD

DaMa_13

Może troszeczke. Ale piosenki ma lepsze niż Bieber. Przynajmniej według mnie. Choć do przesady, nie jest aż tak brzydki. Przystojny jest. Raczej fryzem go przypomina.

DaMa_13

Ej co ty do Biebera to mu daleko <bllleeee>

DaMa_13

a widziałaś go gdzie indziej niż w HaO ? http://www.youtube.com/watch?v=8M1kvW1HSCk

DaMa_13

Jasne... możesz mieć swoje zdanie, ale Lol do Biebera?? Hahaha, no dajcie ludzie spokój! Brad jest zawsze sobą i to jest w nim najlepsze. Laluś.... osz hahahahhahah byliście na jego twitterze? Albo od razu zobaczcie jego Vine, z pewnością nie laluś..... Bo co? Bo ma grzywkę? No tak... w tych czasach każdy który ma grzywkę to laluś i pedał dla wszystkich?

Pevensie18

yyy. to Ty chyba ślicznych chłopaków nie widziałaś. a gdy się śmieje, to jest szczególnie obleśny.

użytkownik usunięty
wrongside

Dla mnie jest przystojny i bardzo fajnie śpiewa. Nie wiem czemu niektórzy mówią na niego obleśny. Dla was fajny to chyba jest typowy Seba z osiedla.

Taaaa, nie rozumiem też tych ludzi -,- Specjalnie założyłam konto bo się wnerwiłam jak zobaczyłam te wszystkie komentarze...

Pioona!!! wygrałeś/łąś ten komentarzprzebija wszystkie hejty!! Mnie się Brad K bardzo podoba..

Pevensie18

Odkopię ten twój stary temat ;P
Hmm... na 100% najprzystojniejszy z serialu nie jest ;D
Sory... Burkley zdecydowanie go przebił XD
No powiedzmy brzydki też nie, taki przeciętny ^^ Tak, to dobre określenie, przeciętny!

Pevensie18

Wow, wróciłam tu. Fala hejtów na Brada się skończyła? Tak? W takim razie serdecznie dziękuję
Dla osób które tu kiedykolwiek zajrzą...
Brad Lewis Kavanagh jest sobą, zawsze jest sobą i do nikogo nie ma zamiaru się upodobniać
Ocenianie go na podstawie wyglądu czy po obejrzeniu kilku odcinków House of Anubis jest żałosne. Denerwuje mnie często gdy ludzie widzą w Bradzie ciągle "Fabiana". To była tylko rola, na dodatek która się już skończyła.
Brad ma wspaniałą osobowość i na prawdę złote serce. Zraz ktoś rzuci "nie znasz go osobiście". Nie, nie znam go osobiście, ale tak, znam go na wylot. Nie musi być obok abym o tym wiedziała. To jak zachowuje się w stosunku do innych osób, przede wszystkim do fanów, jak bardzo nas wspiera, jak bardzo mu zależy na tym by wszyscy dookoła niego byli szczęśliwi. Przedwczoraj (28/05/14) znów zrobił twitcam i nie jestem w stanie zliczyć ile razy dziękował swoim fanom za to że jesteśmy, powtarzał jak bardzo jest z nas dumny i jak bardzo nas kocha. Na dodatek śpiewał na żywo swoje piosenki
A więc jeśli znajdzie się osoba która sądzi że Brad nie ma talentu, to krzyż na drogę i mogę załatwić wizytę u psychiatry lub laryngologa

Klaudiaa2807

To bardzo miło z twojej strony jak bardzo Go bronisz:) Ja dopiero jego talent artystyczny odkrywam :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones