Bradley CooperI

Bradley Charles Cooper

8,3
87 432 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bradley Cooper

Póki co wydaje się być aktorem poprawnym, trudno stwierdzić na co go tak naprawdę stać. Grywa
jednak w coraz ciekawszych filmach. W jednym roku "Poradnik..", "Drugie oblicze", "The Words".

Dawidt

Masz rację, wcześniej jakoś za nim nie przepadałam, kojarzyłam go z filmami typu Hangover i nie myśliałam, ze stać go na coś więcej. Zmieniłam zdanie po "Poradniku..." i życzę mu więcej dobrych ról, w których będzie mógł się wykazać.

Dawidt

zgadzam się z założycielem tematu :) to dla niego dobry rok
a wymienione filmy, jak są najlepszymi w jego filmografii

Dawidt

Tym bardziej, że seria "Kac Vegas" dobiegła już końca i będzie mógł teraz wyrobić swój wizerunek. I mam nadzieję, że nie będzie to wizerunek gwiazdora niewymagających komedii. Tzn. lubię "Kac Vegas", ale to dobry aktor i zmarnowałby się w takich filmach. Mam nadzieję, że długo pozostanie na fali.

NickError

Nie zbiłby takiego kapitału tylko na rolach dramatycznych. Jest świadomy tego, że pasuje do konwencji komediowej i przekłada te punkty na role dramatyczne. Wie co robi.

Dawidt

To właśnie miałem namyśli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones