Bradley CooperI

Bradley Charles Cooper

8,3
87 432 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bradley Cooper

Zgadzacie się ze mną?? Kiedyś dopiero po obejrzeniu całego filmu skapnąłem się, że to nie Ralph :D

maestro84

Po obejrzeniu jakiego filmu?

chapy

"Kobiety pragną bardziej"

maestro84

Będę musiał sprawdzić, ale jakoś ciężko mi w to uwierzyć ;p

maestro84

Film już dawno oglądałem tylko uciekł mi ten tytuł. Dziwne macie skojarzenia.

maestro84

Bardziej mi przypomina Hrithika Roshana.

julCia69

to fakt, oni są identyczni :)

facq

Z której strony?

chapy

z każdej

facq

Chyba przy zgaszonym świetle ;p

chapy

Przyjrzyj się, to się przekonasz. Owszem, Roshan ma foremniejszą twarz i oczy na równi, a nie krzywo położone jak Cooper, ale podobieństwo jest bardzo duże.

facq

Zdjęcia nie oddają podobieństwa, no chyba że w filmie to inaczej wygląda.

chapy

skoro nie widziałeś żadnego filmu z Roshanem, to po co się wypowiadasz...?

facq

bo widziałem jego zdjecia?

chapy

tak...

chapy

Uwierz mi zdjęcia nie oddają wszystkiego to raz. A dwa zobacz sobie chociażby fragmenty "Dhoom 2", bo tam widać podobieństwo Coopera do Roshana. Tak Coopera do Roshana, bo Roshan jest starszy (niby rok, ale zawsze to coś). A to, że Hrithik jest Hindusem nie skreśla go. Jest między nimi (Cooperem, a Hrithikiem) większe podobieństwo, niż między Bradley'em, a Ralphem. Przynajmniej takie jest moje zdanie, gdy patrzę na zdjęcia obu panów (te, które figurują w bazie).
Pozdrawiam.

julCia69

A mi Matthew McConaughey'a.
http://www.filmweb.pl/person/Matthew+McConaughey-2556#

maestro84

hmmm ciekawe, dla mnie nie sa nia odrobine podobni nie mowiac o tym ze jest miedzy nimi 15 lat roznicy za to Fienes mi sie niegdyz czesto mylil z Liamem Nisonem ....

maestro84

dobre -.-

użytkownik usunięty
maestro84

jest pewne podobienstwo, to prawda, ale nie są sobowtórami :)

maestro84

Nieprawda, Ralph jest tysiąc razy przystojniejszy.;)

Ciri94

...szczególnie grając rolę w HP :D

paula1888

Na przykład. ;P

maestro84

:I http://www.filmweb.pl/person/Ralph+Fiennes-171/discussion/Wam+te%C5%BC+przypomin a-2023743

maestro84

Zupełnie nie są podobni. Bradley ma sympatyczny wzrok. Nawet, kiedy jest powazny. Nie ma tej pustki w oczach, takiej... przerażajacej wręcz, którą ma Ralph i która to pozwala mu wcielać się w postaci nazistów i psychopatów-czarodziejów. Największa różnica to dla mnie właśnie oczy.

emeela

zdjęcie ''profilowe'' Ralpha, również oddaje tę przerażającą pustkę ? ;>

filmowelove

haha, no dobra xD nie no, ale to jego profilowe w ogóle jest dziwne - taki zbyt radosny na nim jest. ;] Chociaż myślę, że to kwestia naświetlenia. bo nie zaprzeczysz, że coś w tych oczach ma.

emeela

to zdjęcie jest takie... urocze, haha ;D jak jakaś mała, zawstydzona dziewczynka wygląda ;D
no w sumie patrząc na postaci z kilku filmów, które z nim oglądałam to rzeczywiście, pozytywnych postaci to on nie gra. i może coś w tych oczach rzeczywiście ma... ale i tak go uwielbiam, tak samo jak Rickmana, a on też ma wyraz twarzy często przerażający ;D

filmowelove

ależ to, że Ralph ma "szatana" w oczach absolutnie nie działa w mojej opinii na jego niekorzyść! Zarówno on jak i Rickman należą do wąskiego grona moich ukochanych aktorów. Także tutaj sie zgadzamy. ;]

maestro84

ja tak raz miałam na zdjeciach myslałam ,ze to Ralph a okazało sie ,ze Bradley

maestro84

w ogóle nie są podobni ;o

maestro84

są cholernie podobni!! :)))

kaszkaaa

fajnie, że ktoś się zgadza ;D

maestro84

Masz coś ze wzrokiem ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones