Bradley CooperI

Bradley Charles Cooper

8,3
87 360 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bradley Cooper

świetnie wygląda w długich włosach - jest baardzo przystojny :). jedna z moich ulubionych postaci w Kac Vegas.

10/10 :D

OlgaKatarzyna

Noo, w tym filmie był świetny :) nie widziałam go wcześniej w żadnym filmie, ale to dobrze - krótkie włosy mu nie pasują. Na Kac Vegas byłam zapatrzona w ekran... Zwłaszcza jak miał na sobie garnitur. Aż mój chłopak był zazdrosny ;)

evaninkie

Zgadzam się. Przystojniaczek z Niego ;) hehe

evaninkie

no w kac vegas tez mi sie podobal. najfajniejsza postac z calego filmu. i w ogole jakie zaskoczenie na koniec ze ma zone i dziecko! tylko zmiencie to zdjecie, bo takie jakies niemrawe jest. chcialabym miec takie meza jak Phil ;D

OlgaKatarzyna

Tak w Kac Vegas wyglądał cudnie...
Ohh...
W tym garniturze ;]
Mniam! xD

OlgaKatarzyna

to i ja dołączę się do tego małego chórku, bo czasem miło popatrzeć sobie na przystojnych facetów :>

OlgaKatarzyna

Tak, zdecydowanie w tych długich włosach było mu do twarzy. Przystojny i miło było na nim oko zawiesić w czasie filmu ;)

użytkownik usunięty
OlgaKatarzyna

Jego postać w Kac Vegas zdecydowanie była najlepsza ;) A w dłuższych włosach faktycznie wygląda o wiele lepiej :D

OlgaKatarzyna

Dokładnie, w Kac Vegas wyglądał cudnie i równie dobrze grał, a pamiętając go z Polowania na druhny jakoś nie specjalnie wspominam jego rolę.

OlgaKatarzyna

W "Kobiety pragną bardziej" miał krótkie włosy i też wyglądał świetnie :) Ma taki urzekający uśmiech... :)
Ale dość już ochów i achów o jego wyglądzie - aktorem też jest moim zdaniem niezłym - zapowiada się nam nowa gwiazda :) Widziałam go do tej pory w czterech filmach i w każdym z nich wg mnie wypadł dobrze. Teraz czekam na film "All about Steve" z niecierpliwością...

ginger88

Tak dziewczynki dawajcie 10 za ładne włosy i oczy. A do facetów miejcie pretensje typu "dla was liczy się tylko wygląd".

Widziałem tego typa w polowaniu na druchny, spoko film rola ok, i jestem w stanie uwierzyć że w Hang Over zagrał spoko. Ale nie dam nikomu 10 bo jest przystojny(on)/seksowna(ona). Ocenianie bez sensu.

OlgaKatarzyna

co do Kac Vegas to świetny film, a on jak zawsze zabójczy ;)

OlgaKatarzyna

W każdej scenie wyglądał zeje.biscie !
Nie mogłam się na niego napatrzeć.
Już nie mogę doczekać się, aż obejrzę go w filmie "Walentynki" :D

OlgaKatarzyna

ja też 10/10
świetna gra w Kac Vegas
ładny uśmiech i włosy <333
przystojniak

angelikakotek5

Boski ! ;D
Szczególnie w Kac Vegas, gdy miał na sobie aviatorki.
W walentynkach też zabójczo wyglądał

OlgaKatarzyna

albo był w tym garniturze < 3 też bosko
on był w tym Kac Vegas najładniejszy z tych czterech

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones