Bradley CooperI

Bradley Charles Cooper

8,3
87 432 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bradley Cooper
Slowianin

jest niesamowity!
re we la cja

Slowianin

wreszcie mnie facet do siebie przekonał , bo miałam lekkie uprzedzenie do niego od czasu alias. Bardzo dobra rola !

Bene

Widać, że jest ambitny i cały czas się rozwija.

Slowianin

Chyba przełomowa rola. W końcu bo na razie grał w średniakach. Znaczy może i nie złych filmach, ale gdzie do końca nie miał się jak wykazać. Bardzo mu kibicuję na przyszłość.

Slowianin

niestety z wiadomych względów nie otrzyma Oscara . Jeden z najlepszych aktorów w historii kina Daniel Day Lewis po kilku latach przerwy przyszedł jako Lincoln po 3 Oscara i nic nie stanie mu na drodze .

PanLeszek_2

chyba miałem zły dzień ale wytrzymałem zaledwie 30 min przy lincolnie,oczywiście dokończę ale z tego co widziałem ddl [na razie przynajmniej] <<cooper

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
PanLeszek_2

true story bitch.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
PanLeszek_2

Daniel lepszy, ale nie powiedziałbym żeby to była jakaś wielka różnica była. Świetnie odegrał zmęczonego życiem człowieka zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnym. Charyzmatyczna, z krwi i kosci postać o zmeczonym glosie i zbolalej twarzy, ale dalej majaca sile na zdzialanie cos dobrego (+ gestykulacja jak zawsze na poziomie ). Niestety mi się wydaje, ze w scenariuszu za duzo polityka, a za malo czlowieka - dajmy ten watek z synem jakis dupny jest, lepiej to powinno byc rozwiniete. A rezyseria? calosc jakas smetna, patetyczna, bardziej zywy powinien byc i emocji wiecej 7/10
Poradnik to na razie moj ulubiony film( 2012 ). Cooper w roli niepanujacego nad soba swira genialny, szaleje wraz kadrach w Lawrence - bardzo zgrany duet, wielka chemia. Chodź sam film moze bardziej przypomina kom romantyczna, a nie cos skomplikowanego i zlozonego pokroju Bliżej, to i tak cholernie dobrze sie oglada. Sam glown watek czyli dwoch poznajacych sie swirow na zakretach zyciowych zostal tak swietnie opowiedziany, z polotem, emocjami, ze nie sposob tego nie kupic, mimo ze nie trzeba byc geniuszemm zeby przewidziec wiele zdarzen. Jednak naturalnosc i prawdziwosc bijaca z tego obrazu jest dla mnie niesamowita.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
PanLeszek_2

Dobrze, ale ta postac jak i kazda inna byla w cieniu ww duetu ( tak chyba poniekad mialo byc ). Ogolnie naturalnie zagral, z wyrazem, moze gdyby bardziej rozbudowano relacje na linii ojciec - syn jeszcze lepiej by to wygladalo, bo troche to uplycone zdaje sie byc. Co do Lawrence to troche tutaj miala z suki, swietnie sie prezentuje, charakterna dziewczyna, do tego niebywale ładna. Poradnik to proste, ale przede wszystkim prawdziwe kino, historia nie jest skomplikowana, ale jest pełna emocji i świetnie się to wszystko ogląda. Dawno mnie tak żaden film nie podniósł na duchu xD
2012 - moje typy
1) Poradnik - 9
2) Django
3) Kochankowie z Księżyca
4) Avengers
5) TDKR
6) Argo - 7+ ehh wiem, ze na faktach ale schematyczne za bardzo to
7) Pokłosie 7+

Slowianin

Co najwyżej "obejRZeniu"
Może ktoś uzna, że czepiam się, ale błędy ortograficzne strasznie rażą niestety.

ala010794

Zgadza się. Sama miałam to napisać. Aż zastanawiającym jest, jak analfabeci mogą tego nie widzieć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones