Bradley CooperI

Bradley Charles Cooper

8,3
87 432 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bradley Cooper

Napewno obejrzę Poradnik, jestem ciekawa za co ta nominacja. Jestem zaskoczona tym jak się wogóle wybił w Hollywood. Ani jakiejś aparycji powalającej ani ambitnych filmów. Zagrał w wielu kasowych filmach ale wybór jego do obsady zaswsze będzie dla mnie zagadką. Jakoś mi nie pasuje do nich, nie jest wiarygodny w swoich rolach według mnie.

tekileczka

Aparycji nie ma? Nie wiem, mozna mu odmawiac talentu( choicaz ja uwazam ze jeszcze sie pokaze), ale generalnie facet wygląda doskonale. Męski zarost, męskie spojrzenie, przystojny facet z Hollywood. Zbliża się do 40 to teraz bedzie mial latwiej (jak Bale czy Renner), bo to jest szczyt jego meskiego wygladu, a i już drugi film spędził na planie z De Niro. Co za doświadczenie musi zbierać od jednego z najwiekszych aktorow w historii.

bonaparte

On jest ideałem mężczyzny przecież :) przynajmniej dla mnie.. Aaaa no i aktorsko też się wyrobił. Jednym słowem: cód, miód i orzeszki!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones