Brian Molko

8,4
18 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brian Molko

Placebo słucham jedynie od roku. Zespół jest genialny. Każda piosenka przemawia na swój sposób :) Nic dodać , nic ująć. Genialne Teksty, Genialna muzyka, Doskonały klimat , genialny WOKALISTA. Niepowtarzalny głos :)). Więcej i więcej takich artystów, których muzyka po milionach przesłuchań się nie nudzi !!!
Pozdrawiam Fanów !!!!!!!!!!!!!!

KaMiLA_xD_

Słucham Placebo nieco dłużej, ale wcześniej głównie z powodu rodzeństwa, które miało sporo fajnych płyt, między innymi krążki Placebo. Oszczędnie używam słowa "Fanka", ale w tym przypadku śmiało mogę powiedzieć, że takową jestem. Bardzo zirytowało mnie, kiedy rodzice stwierdzili, żebym nie słuchała tego zespołu, bo wokalista to pedał. Uznałam, że nie będę im tłumaczyć, że Brian jest biseksualny, bo moi rodzice uważają, że wszyscy ludzie innej orientacji seksualnej to "pedały". Czasami tracę do nich szacunek. Co z tego, że świetnie śpiewa, że ma inteligentne teksty? Przecież jest gejem. Według nich powinnam chyba słuchać Arki Noego. Ewentualnie Magdy Anioł....

Kij_z_tym

Miej litość dla rodziców :) Czasami zachowują się jak durnie, bo boją się, że pewne postawy idolów mają tragiczny wpływ na rozwój ich dzieciaka. Najczęściej się mylą, ale jest to po prostu brak zaufania.

KaMiLA_xD_

Trochę po czasie, ale muszę się tu podpisać. Placebo słucham od kiedy zespół powstał. Bardzo tylko żałuję, że nie dane mi było być na jakimś ich koncercie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones