Bridgit Mendler

Bridgit Claire Mendler

7,6
1 264 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bridgit Mendler

21 lat i żadnej poważnej roli. Miernie.

setuko

Tak to często bywa z gwiazdami Disneya. Powinna się odciąć od tych produkcji, bo ma potencjał.

Evangarden

Pewnie, że tak. Pokazała już aktorsko, czas na coś ambitniejszego. + talent wokalny.

setuko

Lubię ją jako piosenkarkę lecz jest lepszą aktorką. Może się jeszcze wybije no bo spójrzcie na Selene. Przecież jest sławna i grała w większych produkcjach a na kids choice awards 2014 dostała nagrode za najlepszą piosenkę a były nominowane też np. Lady Gaga ,Rihana. Mam nadzieje ,że wybierze taką drogę jak Selena a nie Miley. Ale trzeba przyznać ,że nie jedna osoba dużo by dała żeby wystąpić w jednym odcinku jakiegokolwiek serialu Disneya

Violetta_Stosel

Nie sądzę, by zależało jej na odtworzeniu losów Seleny, która prawdę mówiąc "zanika" w show biznesie. Jedynie jej burzliwy "związek" z Bieberem i spekulacje o operacji plastycznej utrzymują ja nadal w świetle reflektorów, choć myślę, że nie na długo.
Talent aktorski jakiś ma, ale chyba nadal ciężko jej się oderwać od wizerunku gwiazdki disneya. NIemniej jednak nie próbuje owego wizerunku pozbyć się na siłę (w przeciwieństwie do Cyrus) co jest zdecydowanie "na plus" dla niej.
Mimo wszystko uważam, iż Selena i Bridgit są nadal w podobnym miejscu jeżeli chodzi o karierę, tyle tylko, że Gomez próbuje coś z tym zrobić (i widac już pewne rezultaty) a Mendler jakoś ucichła.

setuko

Mam nadzieje że skończy z dsneyem! Musi wykorzystać swój potencjał.

setuko

Minęło 7 lat od twojego postu i nadal tak jest z nią

użytkownik usunięty
karpiok23

Ponieważ poszła w stronę nagrywania muzyki oraz uzyskała tytuł antropologa i skończyła Harvard Law Univercity i wyszła za mąż. Po prostu nie chce grać, bo ma potencjał intektualny na bycie prawnikiem i naukowcem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones