Britney Spears

Britney Jean Spears

7,9
194 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Britney Spears

Ta kózka ma 31 lat a wygląda jakby miała już 40-parę... i do tego się nie myje!
http://muzyka.onet.pl/plotki/rzucil-britney-spears-bo-sie-nie-myla,1,5400176,wia domosc.html


sceptyk

Ciekawe jak ty byś wyglądał po tym samym co ona przeszła. Poza tym gratuluję dojrzałości jeśli opierasz swoją wiedzę na takich plotkach.

jozinnan

O nie! To straszne! No ciekawe jakbym miał tyle kasy, menedżera, który kieruje moją karierą i każe mi brać narkotyki, chlać, pokazywać przyrodzenie i takie tam sandaliki. Ale co tam pudelek prawdę ci powie i naród we wszystko uwierzy...

sceptyk

Chyba mówisz o mnie, ale to właśnie Ty jesteś przykładem takiego "pudelek prawdę ci powie i naród we wszystko uwierzy". Przeczytałeś na jakimś gównie, że laska się nie myje i nie dość, że w to uwierzyłeś to jeszcze tak się tym podnieciłeś, że musiałeś napisać o tym nawet tutaj.

jozinnan

Pewnie bo pudelek mówi prawdę! Mam pytanko - gimnazjum czy tylko taki tok myślenia? Spytaj panią nauczycielkę czym jest sarkazm... i potem wróć do ławki z pokorą...

sceptyk

Przepraszam bardzo, ale gdzie ja napisałem coś takiego o pudelku? Najwyraźniej ty masz tu problemu z rozumieniem tekstu czytanego. Nie będę ci tłumaczył mojej wypowiedzi, bo szkoda czasu, poza tym to jest żenujące, że nie potrafisz zrozumieć prostego przekazu, a innych wyzywasz od dzieciaków. Naprawdę takiej ciemnoty dawno nie spotkałem, ale wmawiaj sobie,że to ja nie rozumiem twojego wyszukanego sarkazmu i odsyłaj mnie do gimnazjum :) To przecież najlepszy sposób na dowalenie komuś w internecie.

jozinnan

Badum tsss! Jetseś niesamowita!

sceptyk

A ty śmieszna :)

jozinnan

Niebywałe!

sceptyk

Ah tak, skończ już.

jozinnan

Jak mi się zechce. A na razie nie mam ochoty. Tak więc moge pisać co chcę. Co tam u britnej, opowiadaj!

sceptyk

Mały troll.

platyna_2

King Kong i amazonki...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones