Brooke Shields

Christa Brooke Camille Shields

7,0
2 132 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brooke Shields

Wszystko jest jasne jak słońce, choć można sobie wmawiać, że problemu nie ma.
https://www.youtube.com/watch?v=9S75EkbSC6k

orti104

Dla mnie to jest jeden wielki ewenement! To jak przebiegała Jej kariera i to ze nikt za to nie beknął. W wieku 10 lat Jej zdjęcia opublikowano w Playboyu. Jako 12 latka grała prostytutki i obiekty seksualne. A wieku 14 lat zrobiono z Niej symbol seksu. Przecież to jest popieprzone.

orti104

W „Wanda Nevada” grała 13latke w której zakochuje się 30latek i na końcu żyją sobie długo i szczęśliwie. A to wszystko w słodko pierdzace otoczce lekkiej komedyjki. Pod koniec lat 70tych była pewnie objawieniem bo reżyserzy wiedzieli ze Jej szalona matka zgodzi się na wszystko i będą mogli ja obsadzać w rolach na które inni rodzice 12letnich dziewczynek nigdy by nie pozwolili. Aktorsko była wówczas totalnym beztalenciem ale w „Ślicznotce” brykala nago przed kamera (tylko zanim ktoś zacznie pisać o dublerce niech obejrzy film. Nie ma żadnej dublerki, jest naga 12letnia Shields, jeszcze zanim urosły Jej piersi) wiec był na nią popyt. W zasadzie to zanim skończyła 15 lat w każdym filmie była obiektem seksualnym.

orti104

Niestety, ale ten film jest już niedostępny, ponieważ powiązane z nim konto YouTube zostało usunięte.

użytkownik usunięty
orti104

Ja pierd... a tak czepiali się Dominique Swain i jej roli w Lolicie - no ale tam powiedzmy miala przynajmniej dublerkę w scenach intymnych (ze względu na 15 lat w czasie kręcenia filmu) - jak dla mnie to naprawde chore żeby kręcić takie sceny z dziecmi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones