Sang-beom Kim

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/907726/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":259,"rate":8.694980694980694,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
8,7
259 ocen gry aktorskiej
Bum Kim
Aktor Bum Kim, wł. Sang-beom Kim, urodził się 7 lipca 1989 roku w Korei Południowej. W dzieciństwie głównie zajmował się sportem (był członkiem drużyny piłkarskiej w szkole średniej), Po raz pierwszy zainteresował się show-biznesem, gdy poszedł na rozdanie nagród "Korean Film Award". Wtedy zobaczył z bliska laureatów, zbierających pochwały od innych artystów i publiczności. Ten widok bardzo zachwycił Bum Kima i jednocześnie wciągnął w świat aktorstwa.
Zadebiutował w 2006 roku w serialu "The Daring Sisters", który jest koreańską wersją "Gotowych na wszystko". Następnie zagrał w sictomie, otrzymując rolę ... Bum Kima. "High Kick!" otrzymał wiele pozytywnych recenzji i przyciągnął przed telewizory rzeszę fanów.
W 2008 roku zagrał w pierwszym filmie, komedii romantycznej "Hellcats", a kilka mięsięcy później otrzymał rolę w horrorze "Death Bell".
Wielkim przełomem w jego karierze okazał się serial "Boys Over Flowers", który z odcinka na odcinek zdobywał coraz więcej fanów. Seria stała się tak popularna, że Koreańczycy szybko zaczęli używać terminu "Flower Boys Syndrome".
Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 7 lipca 1989

miejsce urodzenia: Seul, Korea Południowa

wzrost: 181 cm

Ukończył Jungang University na wydziale Kino i Teatr.
Wystąpił w następujących reklamach:
- 2006 r. - firma telekomunikacyjna KTF;
- 2007 r. - ciastka firmy Crown Vic (z Min-yeong Park i Hye-sung Kim), ramen firmy Ottogi, Jindo P.S.1;
- 2008 r. - firma telekomunikacyjna KTF SHOW: Show Al Game (z Eun-kyeong Shim);
- 2009 r. - system Teenring firmy LG Telecom (z Min-ho Lee i Hye-sun Koo), Wii firmy Nitendo, kawa Maxim (z Woo Seo), odzież firmy Spris (z Ara Go), napój RC Cola (z Mają Salvador), telefon Anycall Bodyguard firmy Samsung (z So-eun Kim), Bon I.F z (So-eun Kim), odzież firmy T.I. For Men, kosmetyki firmy Hanbul, telefon Samsung Anycall Haptic Pop (z Joon Kimem i Hyun-joong Kimem), kosmetyki firmy It's Skin;
- 2012 r. - odzież chińskiej firmy Eichitoo.
Wydał następujące albumy:
- 2009 r. - "Eve no Sora / Ima Ai ni Ikimasu";
- 2012 r. - "Home Town".
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych