Camila MendesI

Camila Carraro Mendes

7,5
6 188 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Camila Mendes

Czy tylko mi przypomina Phoebe Tonkin?

wikaaa0

Nie pamiętałam jak nazywa się Phoebe i byłam pewna, że to ona. Jak zobaczyłam pustą biografię filmową to myślałam, że to jakiś bug na filmwebie xD

wikaaa0

Bardzo ją przypomina!

wikaaa0

Zgadzam się, na początku myślałem że to ona, a potem sprawdziłem obsadę...

Ageha

Miałam tak samo! Przez pierwsze kilka odcinków Riverdale bylam o tym święcie przekonana. Aż właśnie sprawdziłam obsadę

wikaaa0

Na początku myślałam że to ona ;)

wikaaa0

Ja to samo! Może mają jakieś powiązane korzenie :D

wikaaa0

To żart co nie? Totalnie inna uroda....i mimika.

Charlie_Pace

Pierwsze wrażenie takie robi (gdy to pisałam widziałam dosłownie jednego gifa) ale odkąd oglądam serial "Riverdale" to widzę różnice. ;)

wikaaa0

Mi się bardziej z inną aktorką skojarzyła ale nie pamiętam jak sie zwała. Też własciwie dużo rzeczy różnych, nos, inna karnacja, nieco inne brwi i inny kolor włosów ale mimo tego twarz bardzo podobna na pierwszy rzut oka bardziej niż w tym wypadku.

wikaaa0

Szczególnie na tym zdjeciu. Myślałam, że ktoś się pomylił i dodał Phoebe przez przypadek!

wikaaa0

Przypomina ale jednak bardziej kojarzy mi się z Christiną Ricci ...

wikaaa0

Też myślałam, że to ona :D

wikaaa0

Identyko.

wikaaa0

Podobna bardzo,ale ja widzę różnice, wychowałam się na "h2o wystarczy kropla" :D
Phoebe ma inną mimikę, jak ktoś wcześniej wspomniał, usta, uśmiech itd. Zastanawia mnie kwestia tego,że do tego serialu dali mało znane lub w ogóle nowe osoby. Co jest ogromnym plusem.

wikaaa0

Mi przypomina córkę Phoebe Tonkin i Niny Dobrev :')

red_alice

Tak trochę, ale bardziej samą Tonkin

wikaaa0

Wg mnie podobna do Bebe Rexha, gdy miała czarne włosy

wikaaa0

Bo to Phoebe. Ktoś musiał się pomylić i wstawić jej zdęcie zamiast Camili

wikaaa0

Ona jest baaaardzo podobna do Phoebe Tonkin !
Zwłaszcza na tym zdjęciu .. nawet zastawiam sie czy ktoś się nie pomylił i nie wstawił zdjęcia Tonkin bo na tym zdjęciu to normalnie siostra bliźniaczka ..
w serialu już widać różnice ..ma jaśniejszą karnacje ,grubszą twarz ..no ogólnie jest sporo grubsza od Phoebe .Oczywiście nie mówie,że jest gruba ale ma bardzo kobiecą figurę a Tonkin to chudzinka..no ale i tak są bardzo podobne :)
Camila wygląda jak taka młodsza siostra P.Tonkin

wikaaa0

Wiedziałam, że się nie zawiodę, gdy wejdę na jej filmwebowy profil, a pierwszy komentarz będzie odnosił do Phoebe Tonkin :D
Po kilku odcinkach nadal widzę Phoebe!

użytkownik usunięty
wikaaa0

Nie widzę podobieństwa. Kompletnie inna karnacja, oczy, kolor włosów...
Przypomina mi za to Malu Trevejo czy Bebe Rexhę.

wikaaa0

Mi przypomina Elizabeth Gillies

wikaaa0

A ja pozwolę się nie zgodzić, gdyż mnie ani Camila nie przypomina Phoebe, ani Phoebe Camile, a jakiekolwiek podobieństwo jest tu minimalne - na siłę dostrzegalne, a na pewno dalekie od tego, jakie ostatnio urosło np z Kiernan Shipką i Emmą Watson :) (czytając tutejsze komentarze można odnieść wrażenie, że aż o takie tu chodzi ;p
Nie no przepraszam, ale zupełnie nietrafione :P

yuflov

mi tez zupelnie jej nie przypomina. Moje pierwsze wrazenie to podobienstwo z aktorka z Anatomii prawdy https://www.filmweb.pl/person/Nathalie+Kelley-457306

nuka_ug

Na moje oko, Nathalie jeszcze mniej nie jest podobna. I tak generalnie, mnie żadna ze znanych mi aktorek nie przypomina Camilii i gdy pierwszy raz ją zobaczyłem, to nie miałem żadnego wrażenia, że by była do którejś podobna choćby w stopniu takim, że przychodziłoby to na myśl.
No ale...

wikaaa0

Jeszcse 1min temu bylam pewna, ze to ona

wikaaa0

zupełnie nie podobna ;) do tej Phebe
Natomiast bardzo mi się kojarzy z hiszpańską aktorką: Clara Lago
https://www.filmweb.pl/person/Clara+Lago-142328

Ten sam styl makijażu, stylu, kopiują się nawzajem
- Clara jednak bardziej rozgadana :D

wikaaa0

mi też przypomina, nawet się pomiłam xd

wikaaa0

Jest niesamowicie do niej podobna

wikaaa0

Mnie też; i jeszcze Chase Sui Wonders, one trzy są niemal identyczne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones