Camila Carraro Mendes

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/2208080/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":4436,"rate":7.704463480613165,"desc":"ocen"}}]
7,7
4 436 ocen gry aktorskiej
Camila Mendes I

Camila Carraro Mendes urodziła się 29 czerwca 1994 roku w małym miasteczku Charlottesville (Wirginia,USA). Rodzice Camili, Victor i Giselle Mendes to Brazylijczycy. Ma również starszą siostrę Kiarę Moreno. Po urodzeniu się Camili jej rodzina przeprowadzała się co najmniej 16 razy z powodu pracy jej ojca. Potem rodzice Mendes rozwiedli się. Gdy miała 10 lat, przeprowadziła się wraz z matką i siostrą do Brazylii. Po roku rodzina przeniosła się na Florydę (USA), gdzie Mendes spędziła większość swojego dzieciństwa. Uczęszczała tam do American Heritage School w mieście Plantation. W 2016 roku uzyskała licencjat w dziedzinie sztuk artystycznych na New York University's Tisch School of the Arts w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA). W tym samym roku nastąpił przełom w życiu Camili Mendes- dostała swoją pierwszą rolę, mianowicie postać Veroniki Lodge w nowym serialu stacji The CW ''Riverdale".

Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 29 czerwca 1994

miejsce urodzenia: Charlottesville, Wirginia, USA

wzrost: 157 cm

Teen Choice
Zdobyła Teen Choice, 1 inna nagroda i 9 nominacji
Teen Choice Ulubiona postać kradnąca sceny za serial Riverdale w roku 2017
W 2016 roku uzyskała licencjat w dziedzinie sztuk artystycznych na New York University's Tisch School of the Arts w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Ma starszą siostrę Kiarę Moreno.
W 2018 roku wystąpiła w teledyskach: - do piosenki Maggie Rogers - "Give A Little" oraz do piosenki The Chainsmokers - "Side Effects".
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych