Candice King

Candice Rene Accola

8,3
4 735 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Candice King

Rola w serialiku dla nastolatek i dennym horrorze "Martwa dziewczyna". I aż 33 miejsce w
rankingu!!!??? Ok.....pytanie za co? Za wygląd ? Bo za grę aktorską to chyba nie bardzo.
Naprawdę nie rozumiem tej waszej skali ocen. Chyba tzw. gimbuski i licealistki na nią
głosują.

christinearron

Jest dobrą aktorką ale nie zasługuje na 33 miejsce.

ostatniapiosenka1

po czym to wnioskujesz? po roli w pamietnikach wampirow? bo dla mnie to troche za malo zeby ja uznac za dobra aktorke

scinacz

ani ze mnie gimbuska ani licealistka, ale oczarowała mnie swoja grą w pamiętnikach i ją lubię, dziękuję ;)

Sonja3

Wydaje się sympatyczna i w TVD polubiłam jej postać (btw żegnam się z tym serialem, 3 sezon to porażka) tylko że nie umieściłabym jej w 100, to śmieszne że w rankingu znajduje się tak blisko np. Marilyn! Nie wspominając o tym, że za nią są takie gwiazdy, jak Katharine Hepburn, Vanessa Redgrave, czy Julia Roberts.

TheMuffi97

ey ,weźcie wszyscy skonczcie ,bo zaraz jebniecie Vanesse Hudgens ,albo Bimbera jako lepszych aktorów od Candice ,a wtedy ,to byście sie osmieszyli..

Valtor_666

Żartujesz sobie? -.- Czytaj, nikt tu nie wymienia tych gówien, ale po prostu aktorka jednego serialu nie powinna być wyżej od wybitnych aktorek -.- To by było na tyle, bo nie mam zamiaru brać udział w jednej z tych żałosnych kłótni.

christinearron

Może nie 33 miejsce, ale aktorką jest dobrą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones