Carey Mulligan

Carey Hannah Mulligan

8,2
30 295 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Carey Mulligan

Kurde nie wiem co to jest ale ona ma taki słodi typ urody.. Rozpływam sie jak na nią patrze..
Nie jest taka wymuskana laską z nigami i biustem i figurą jak Megan Fox, ale jest 10x
bardziej pociągająca.;)

Uil_Smit

Dokładnie, ma fajną magię w sobie :) ten nieustający uśmieszek - HICIOR :> Do tego świdrujące spojrzenie..mniam ,rewelacyjna jest.

Uil_Smit

Ma bardzo sympatyczną twarz. Przykuwające spojrzenie, które poraża do tego fantastyczny uśmiech. Jedna z lepiej zapowiadających się aktorek młodego pokolenia. Rewelacyjnie zagrała w "Była sobie dziewczyna", w "Drive" także była znakomita. Oby tylko umiejętnie wybierała rolę. W "My Fair Lady" będzie musiała się postarać, podrobić Audrey Hepburn co nie jest proste, ideału nie da się podrobić. Powodzenia jej życzę, czas śledzić jej poczynania.

76rookie

ciagle sie w niej kocham..

Uil_Smit

zawsze kobieta powinna miec to cos.pozdrawiam

Uil_Smit

tylko udaje taką, łatwo dostrzec jaka jest naprawdę gdy poogląda się wywiady z nią.

ciosina

Czyli jaka jest w tych wywiadach?

Uil_Smit

Nie jest osobą o łagodnym usposobieniu ze słodkim głosikiem i wizerunkiem porcelanowej laleczki.

ciosina

To chyba dobrze.

whitestripes_333

Tak teraz po paru latach stwierdzam, że moja ocena była niedojrzała. Nie powinienem oceniać w taki sposób nikogo .

ciosina

Don`t judge the book by its cover czy jakoś tak...;) Ładne osoby często okazują się mieć wredny charakter, te zimne i twarde mieć gołębie serce a te niby delikatne i kruche często lepiej walczą o swoje niż nam się wydaje. Ot, życie :)

whitestripes_333

aj tam, wiadomo że miłość jest albo jej nie ma, widzimy kogoś i odrazu wiemy że to włąsnie to...patrzy się na twarz, ale każdemu inne sie podobają

użytkownik usunięty
Uil_Smit

ok, to nie tylko ja tak mam :)

Uil_Smit

jest już zajęta przeze mnie. Sory.

Uil_Smit

Tak....jest cuuuudowna!!!!!

Uil_Smit

I strasznie wnerwia kobiety

Uil_Smit

Ja bym mógł dla Niej nawet spróbować sie zmienić.

Uil_Smit

Przykro mi Panowie ale Carey jest dla mnie !

Raedwald

no i jak sobie panowie poradziliście z tą platoniczną miłością do niej? ja nic innego jak od paru miesięcy wyszukuje w wolnej chwili każdą informacje , newsa na jej temat, staram sie obejrzeć każdy film, serial czy wystep w debilnych talk-showach. przecież coś takiego zakrawa o swego rodzaju chorobę psychiczną..jak uważacie...xD

Stefano_Euseubio

Zdecydowanie !! przechodziłam to kiedyś sama!! Myślę, że jeśli Ci nie przejdzie powinieneś poszukać pomocy!! Bo to obsesja!! Bardzo niebezpieczna, rujnująca życie uczuciowe. Ja kiedyś szukałam chłopaka , który byłby podobny do aktora w którym się kochałam.

Malgoska_14

no ale przecież też widzę dajesz same dychy za jej role i większość filmow jakie ocenilas sa z jej udziałem xD, chyba nie w aktorze a aktorce się kochasz....xD

Stefano_Euseubio

Podoba mi się owszem, nie ukrywam, to dlatego. Ale jej nie "kocham" szanowny Panie;).

Stefano_Euseubio

Dalej jestem w niej zakochany, hlip, hlip !

Raedwald

Panowie nie wiem na ile wy tu jesteście poważni a na ile piszecie pół żartem , pół serio...ale to jest toksyczne, taka niespełniona "platoniczna: miłość jest bardzo niebezpieczna.

Malgoska_14

no ja niestety ale jestem śmiertelnie poważny, ale zdaje sobie też sprawę że to jest chore, ale nic na to nie poradzę, kocham ją.

Stefano_Euseubio

Boże mam tak samo, ale nie z nią, tylko z kilkoma aktorami. Myślałam, że tylko ja tak mam. XD

Uil_Smit

Każdy chciałby się z nia ożenić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones