Carly Chaikin

Carly Hannah Chaikin

8,1
3 792 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Carly Chaikin

alez ona jest urokliwa w tym serialu, piekna i seksowna!111!!11 a sie rozmarzylem

konop720

W serialu wygląda jak dla mnie młoda Angelina Jolie przepiękna

konop720

Fajna laska, tylko nie wiem czy to przez jej grę czy tak napisaną postać, ale moim zdaniem w drugim sezonie była strasznie irytująca.

konop720

Fajna laska, tylko nie wiem czy to przez jej grę czy tak napisaną postać, ale moim zdaniem w drugim sezonie była strasznie irytująca.

konop720

Oj, tak! Zdecydowanie cudowna. Ciuchy, figura, makijaż, włosy, sposób poruszania się - wszystko razem ideał. Widzę ją teraz w blond włosach na zdjęciach z innych produkcji i wygląda beznadziejnie, ale w tej stylizacji z Mr.Robot cudownie. Oczywiście to atut, że może wyglądać tak różnie, ale na pewno ładniej jej w ciemnych włosach i z mocno umalowanymi oczami. Przypomina mi tym stylem Evę Green, która też np. w rudych, gładkich włosach i z nie mocno umalowanymi oczami nie wygląda ładnie, a z ciemnymi cudownie.

konop720

Wygląda jak rasowa prostytutka, nawet w odcinku kiedy Elliot ją pocałował - spytany czy wie kim jest Darlene (dla niego) byłem niemal pewien, że jej wytłumaczenie odtrącenia będzie takie, że jest prostytutką :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones