Catherine Bell

Catherine Lisa Bell

7,4
1 807 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Catherine Bell

Przepraszam, ale czemu ona znajduje się na 6 miejscu przy takich aktorach jak: Jack Nicholson czy Anthony Hopkins ?? Zagrała w kilku filmach a jest w pierwszej 10-tce? Jest ładna- to fakt, gra nieźle ale żeby była na wyższym miejscu niż Sean Connery, Tom Hanks czy nawet niż Meryl Streep... Hmm to chyba lekka przesada. Troszke dziwnie jest to wszytsko oceniane.

Metaxa

Zgadzam sie, że to duż nawed przesada:) Ona ma tylko troche ponad 1000 głosów, a jest w pierwszej dzieiątce.

Metaxa

znalazła się na liście właśnie dlatego że osiągnęła próg 1000 głosów, ale spokojnie dwa dni i się wyrówna

Metaxa

Też byłem zszokowany ;/ Aż mi szczena opadła. To poprostu śmieszność :D

Riddick007

Dzisiaj niby już na 18-tym ale i tak uważam, że za wysoko ;) Poczekamy kilka dni i zobaczymy... ;)

Metaxa

Według Ciebie to źle że ktoś mniej znany ma wysokie miejsce na liście?

knight_rider

Nie o to mi chodzi. Problem w tym, że jest dużo aktorów bardziej szanowanych i lepszych, którzy zajmowali miejsce daleko za nią, ale widzę, że teraz wszystko ładnie się wyrównało ;) ...

Metaxa

Bo tu aktorów a już na pewno aktorki ocenia się, nie ze względu na talent aktorski, a raczej wygląd. Co by nie mówić - w większości wypadków tak jest, a Bell jest faktycznie śliczna, ale to nie może być jedynym wyznacznikiem.

Metaxa

reasumując ta cała lista jest o kant dupy wszystkich wrzucili do jednego wora i przez to zrobił się jeden wielki bigos

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones