Cezary Pazura

Cezary Andrzej Pazura

7,9
78 492 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cezary Pazura

Ludzie mu tego nigdy nie zapomną, wystarczy zobaczyć na komentarze na jakimkolwiek z jego profili w mediach społecznościowych. Znaleźć tam pozytywny komentarz jest praktycznie niemożliwe. Wiara nie zostawiła na nim suchej nitki. Tak się upodlić przykładając rękę do propagandy. Jednak wszyscy artyści to prostytutki.

Pablo1919

A kto Ci się każe szczepić? Zaszczepili się aktorzy - k... źle, jestem pewien że też komentowałeś to jako straszną aferę, ale pewnie ze 3 dni wcześniej atakowałeś szczepienia... propagują szczepionkę - też źle, no skoro ta szczepionka wg Ciebie to jakiś spisek Rothschildów to dlaczego tylu chce się szczepić nawet poza kolejnością? Robi tak jak uważa

Arkadio_Morelas

Zaszczepili się aktorzy? hahah przestań fantazjować i zejdz na ziemię tak sie zaszczepili jak i ja czyli ni chuja. Pazura się sprzedał szanowałem go i lubiłem jako aktora ale jebał go.

Cichy_Dusiciel

Zaszczepili się? A kto sprawdzi co było w ich partii szczepionki? Ja nie jestem foliarzem(co do terorii spiskowych staram się być sceptyczny bo można wpaść w paranoje) ale MK ULTRA podobno to też był kit, a są papiery które potwierdzają jego istnienie w 100 proc.
Dla mnie branie szczepionki na Konvida to mocny kretynizm... kogo nie poznam i znam to mówi że nie da się zaszczepić...

FrankSerpico4455

Po prostu znakomita gra w kampanii reklamujacej szczepionki

anna_3_fw

Pazura zawsze był cieniem własnego brata, u mojej siostry w pracy zawitał Radek i powiedziała że bardzo szarmancki, atrakcyjny i kulturalny koleś... a jego brat? Zawsze była pajacem, jedyna scena wkurzenia w Psach jak rozpieprzał krzesłem szklane szafy była dobra. Reszta to pajacerka...

FrankSerpico4455

Jesteś foliarzem ;)

Cichy_Dusiciel

Można to określić znakomitą grą w kampanii reklamującej szczepionki

Cichy_Dusiciel

Po prostu fantastyczna gra w kampanii reklamujące szczepionki. Życiowa rola.

Pablo1919

Dokładnie, zgadzam się.

Pablo1919

Skąd wiesz jaki jest jego stosunek do tego? Jeśli jest przekonany, że szczepionki są potrzebne, to właśnie powinien głupim ludziom dawać wzór swoją postawą, dla zwiększenia bezpieczeństwa wszystkich. Szczepionki nie są pewne i trzeba wszystkim patrzeć na ręce - przede wszystkim rządom, ale bez histeryzowania i widzenia gdziekolwiek się da spisku, bo ten prawdziwy może Ci wtedy umknąć.

Martiza

No witam, witam w czasach paszportów covidowych. Eh te głupie lemingi, które widza tylko czubek własnego nosa^

Pablo1919

jeżeli takie komentarze pojawiają się jako pierwsze to niestety ale to oznacza że tne portal stał się jak WP i upada na dno. Oczywiście jeszcze napiszcie że to wina kaczyńskiego bo czemu nie polecam i pozdrawiam ewa wachowicz :)

mrbeckham666

a kiedy ten portal był na szczycie?

Pablo1919

Znakomita gra w kampanii promującej szczepionki

anna_3_fw

sprzedał się upadający marny aktorzyna...... cóż się dziwić.

Pablo1919

Ciekawe czy twórcy Kilera mu na to pozwolili że wykorzystał tę postać w tej żałosnej kampanii, Pazura jako konserwatysta budził mój szacunek teraz to zwykła sprzedajna dziwka

rafka30

Kiedys uważałem go za Najlepszego aktora. Teraz uważam go za sprzedawczyka i idiote. Zawiodłem się.

Pablo1919

Gość, jak wielu naszych żałosnych cwelebrysiów włączył się w kampanię produktu, którego oficjalna skuteczność zmienia się jak w kalejdoskopie zaś jego ew. szkodliwości na razie nie znamy. Tzn. nagania ludzi do eksperymentu z warunkowo dopuszczonym produktem, który obecnie jest szczepionką głównie z nazwy. Tu nie chodzi o wybór sosu do spaghetti czy nawet samochodu tylko o procedurę medyczną czyli nieodwracalną ingerencję w organizm ludzki. Wchodząc w ten biznes pan Cezary (i inni) zostawił moralność za drzwiami. Dla mnie pozostanie już zawsze "Seszele Man".

Pablo1919

to że promuje szczepionki to akurat w porządku. gorzej że jest homofobem i transfobem jak jakiś katolicki wieśniak

użytkownik usunięty
Ush

Wtf Pazura nie jest żadnym homofobem czy transfobem…

Ush

Za to rozwodzi się jak lewacki miastowy i wciska kit jak pirania w oczekiwaniu na kadisz. Człowiek orkiestra normalnie. A co do szprycy to cóż minęło jej półtora roku w obiegu prawie i okazuje się, iż zaszczepieni zarówno chorują jak i zarażają. No i ze znanych mi osób, które przyjęły szprycę to większość odchorowała samo jej przyjęcie. Za chwilę zapłacimy farmakologicznej bandyterce tyle, że na kilka ruskich okrętów flagowych by starczyło. A tak pójdzie w ściek. To moim zdaniem nie jest w porządku.

HamiIkar

w Polsce najgorzej być centrystą bo wszyscy cie nienawidzą. ale co do pazury to nie wydaje mi się, żeby on miał poglądy polityczne. to po prostu sprzedajny pajacyk. powie wszystko o ile mu zapłacą. teraz u władzy jest pis więc ma poglądy pisowskie: nienawiść do gejów, miłość do pisu oraz warto się szczepić. przyjdzie inna partia to Cenzary Pazura zmieni swoje poglądy. Przecież każdy człowiek ma prawo się mylić i ludzie sie zmieniają :'))))))))

HamiIkar

a co do szczepionek to uważam, że nas uratowały i to nie pierwszy raz w historii. sam szczepiłem się 3 razy i nie narzekam. oczywiście koniec (?) pandemii to dla foliarzy przypadek. ja myślę, że dużo dało to, że ponad połowa społeczeństwa jednak okazała się na tyle ogarnięta, że używała maseczek i się szczepiła. oczywiście wy, spiskowe kur*y, nigdy nam za to nie podziękujecie, ale w sumie w dupie mamy waszą wdzięczność. jesteście i tak najgorsi

Ush

Wynika zatem, iż nienawidzisz katolików oraz osób o innych poglądach niż twoje. Masz prawo, teraz to nawet trendy wśród różnego autoramentu freaków. Nie rozumiem dlaczego natomiast mam ci być wdzięczny. Za to, iż dałeś sobie trzy razy wcisnąć eksperymentalny specyfik? Jak już wspomniałem, dowiedziono, że zaszczepieni zarówno chorują jak zarażają. Gdzie tu pole do wdzięczności? Mogę się raczej martwić, że jesteś tak niedouczony, nieobyty i mało inteligentny. I o zgrozo możesz zdobyć kiedyś posadę kierowcy mzk, motorniczego czy nawet pomocnika piekarza. Cóż, nie chciałbym korzystać z usług żadnej firmy, która ma w swoich szeregach takiego dzbana. Co do wyzywania od k*rew to widzę, że bezpieczna odległość czyni z ciebie prawdziwego tfardziela.

HamiIkar

co ma do tego katolicyzm? szczepienie się to grzech?

Ush

Napisałeś, że "gorzej że jest homofobem i transfobem jak jakiś katolicki wieśniak" czyli że bycie katolikiem uważasz za coś złego. Tak logicznie wynika z cytowanego przeze mnie zdania. Mógłbym pewnie napisać, że nienawidzisz lub traktujesz z pogardą mieszkańców wsi ale zakładam, że słowo wieśniak stanowi tu raczej epitet. Twój kolejny, emocjonalny wpis potwierdza, że sam sceptycyzm co do odmiennych postaw ci nie wystarcza. Co do twojego ostatniego pytania, samo przyjęcie dopuszczonego WARUNKOWO specyfiku to z kolei nie grzech a daleko idąca niefrasobliwość natomiast już stręczenie tego innym z pobudek finansowych (Malediwy frajerzy) to już czyn niepiękny.

HamiIkar

nie chodzi o katolików jako wyznawców tylko o osoby, które narzucają ideologię katolicką bez względu czy są wierzący czy tylko są politycznymi aktorami, którzy swoim pseudokatolicyzmem mamią naiwny tłum. ja ani do katolików ani do muzułmanów nic nie mam. denerwuje mnie jak narzucają innym swój sposób życia za pomocą propagandy czy stanowienia chorych praw w (jeszcze) świeckim państwie. denerwuje mnie również jak ostentacyjnie robią swoje parady w boże ciało, a przeszkadzają im osoby lgbt. i wiele innych przykładów hipokryzji. oczywiście nie przeszkadza mi sam fakt tego obnoszenia się katolicyzmem, tylko fakt, że myślą, że tylko im wolno i są pępkiem tego kraju

Ush

Po przemyśleniu stwierdzam, że poszło o kwestie frazeologiczne. Z twoich kolejnych wypowiedzi wynika, że uważasz Pazurę za katolickiego FARYZEUSZA/hipokrytę. Z tym się zgadzam bo widać, że na podczepianiu się pod różne idee i akcje zbija materialny czy też wizerunkowy kapitał. Inna sprawa to postawa chrześcijaństwa wobec ideolo lgbt. Chrześcijanin nie jest z zasady przeciwko komuś o ułomnej orientacji czy tożsamości. Nie chodzi też o to by kogoś wbrew jego woli zmieniać. Natomiast promocja ułomności to już krzywdzenie ludzi, zwłaszcza młodych, którzy poprzez eksperymenty lub zaniedbania wychowawcze wchodzą w środowiska seksualnych predatorów z ciekawości. A później są okaleczeni przez całe życie. Ideolo lgbt działa właśnie jak sekta i tak powinno być traktowane. W tej chwili obrywa się nawet ich umiarkowanym sympatykom za to, że nie są wystarczająco radykalni - vide Rowling. Aha, w boże Ciało to jest procesja. Parady są wojskowe, również te lgbt. To jest taka sama forma pochodu jak w przypadku zwycięskiej armii. A że mięso armatnie stanowią zwykli choć okaleczeni ludzie. A na jakiej wojnie nie?

HamiIkar

"ułomnej orientacji"..  ciekawe, czy ludzie waszego pokroju serio czerpią satysfakcję z nienawiści do innych oraz z  niszczenia ludziom życia. nawet takie "niewinne" teksty to cegiełka dokładana np. do samobójstw osób lgbt. lub cegiełka dokładana do kreowania kolejnych homofobów. w zależności na jaki grunt padnie twój plugawy tekst

Ush

Oj tam, oj tam. Sam wyzywasz od kur*w a tu taka nadwrażliwość. Jak na razie to środowisko lewackich demiurgów nowej rzeczywistości ma pewne sukcesy w zaszczuwaniu ludzi, w tym również trafiały się ofiary śmiertelne. I jak napisałem wcześniej, sami zaburzeni stanowią dla nich jedynie mięso armatnie. Ja nie czuję ani nienawiści ani pogardy do tych zwiedzionych czy uwiedzionych (czyli np. ciebie) a jedynie do współczesnych CzeKistów, którzy używają mediów jak kiedyś ich duchowi poprzednicy - ckm-ów Maxim. P.S.: Nie ma potrzeby pisać do mnie "wy", "waszej". Odpowiadam za siebie. To się nazywa indywidualizm, rozumie towarzysz? Czyli, że jednak kolektyw na dalszym miejscu, nawet jeśli to się nazywa wspólnotą (np. celów, poglądów, zasad). ;-)

HamiIkar

dla mnie ludzie dzielą się teraz na normalnych ludzi i homofobicznych wspieraczy putinowskiej rosji. nawet jak swoją homofobią wspierasz putina nieświadomie to jednak to robisz

Ush

I co jak po 2 latach się czujesz?

Pablo1919

XDDDD

Pablo1919

XDDDDDD

Pablo1919

H.j mu w oko teraz!

Pablo1919

Tobie to w łeb trzeb by robić szczepionkę od debilizmu.

Pablo1919

Co za beznadziejny wpis, kolejny siewca nienawisci, jaki to ma związek z aktorstwem i filmwebem? I co to za tekst typu ludzie mu nigdy tego niezapomną i że milion negatywnych komentarzy. No niestety antyszczepionkowcy są bardzo aktywni i szczegolnie agresywni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones