Cezary Pazura

Cezary Andrzej Pazura

7,9
79 879 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cezary Pazura

Gdzie mogę znaleźć odcinek serialu Klan w którym zagrał gościnnie Cezary Pazura jako Kiler? Wie ktoś który to był odcinek?

koneser

Był to odcinek specjalny, jubileuszowy. Trwał dłużej niż zwykły, a był wyemitowany pomiędzy odcinkami 599 i 600. Oprócz Pazury gościnnie zagrali m.in. Andrzej Grabowski, Zbyszek Wodecki, Zofia Merle, Joanna Żółkowska i Cezary Żak. Niestety chyba nie można go nigdzie obejrzeć, a szkoda, bo też nie widziałem, a chciałbym z samej ciekawości jak to wyszło (Klanu nie oglądam). Poniżej masz opis z filmpolski.pl co tam się działo:

Paweł Lubicz ma piękny sen: zostaje mistrzem świata na Mundialu, a zdobywcą decydującej bramki jest Michał. Jednak sen się kończy, a Paweł zaczyna nowy, ze wszech miar dziwny, dzień. Agnieszka jest szczęśliwa (rozmawiała z Łukaszem, który powiedział jej, że w zaświatach jest mu dobrze), a Ola jedzie na przesłuchanie (chciałaby rozpocząć karierę piosenkarki). Lubiczów niespodziewanie odwiedza Leszek, brat Krystyny. Paweł jedzie na Sadybę, gdzie dowiaduje się od ojca, że ten zdecydował się na małżeństwo z panią Stanisławą. Ku zdziwieniu Pawła wszyscy członkowie rodziny odnoszą się do tego pomysłu Władysława ze zrozumieniem. Do doktora Lubicza dzwoni Monika i zaprasza go do siebie. Informuje go, że znalazła powołanie i idzie do klasztoru. Zszokowany Paweł jedzie do Głoskowa do Doroty porozmawiać o decyzji Moniki. Ta nie ma nic przeciwko decyzji siostry, ponadto informuje Pawła, że ponownie jedzie do Rwandy. Wracając do Warszawy Lubicz łapie gumę i musi zmieniać koło. Spotyka szczęśliwych Beatę i Jacka (Jacek dostał propozycję znakomitej pracy, dobrze płatnej, z samochodem i służbowym mieszkaniem). Następnie spotyka się na mieście z Krystyną aby porozmawiać o szokujących nowinach. Niespodziewanie zjawia się Ania Surmacz, która z zachwytem przyjmuje wiadomości o planach matrymonialnych pana Władysława. Wezwany telefonem przez Olę jedzie do studia nagrań, gdzie spotyka się z menadżerem Superem, który roztacza przed Olą perspektywy wielkiej kariery. Wracając do domu widzi Leszka "zgarnianego" z ulicy przez tajemniczych mężczyzn. Okazuje się jednak, że Leszek jest w domu Lubiczów i ma się dobrze. W tym momencie pojawia się Kiler, który zabija Leszka i zaczyna mierzyć w Pawła... Lubicz budzi się z koszmarnego snu, ale jest dopiero trzecia rano, więc natychmiast zasypia.

koneser

Też bym jeszcze raz zobaczył JEDYNY udany (i śmieszny zarazem) odcinek "Klanu".

jarek_b7

też bym oglądnęła :P

SonneSRK

ja też bo Czaruś tam jest a ja go kocham.

koneser

Ma ktoś linka do tego epizodu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones