Cezary Pazura

Cezary Andrzej Pazura

7,9
78 870 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cezary Pazura

Błazen. Młoda doope poderwał zeby sie odmlodzic ale niestety czas idzie w nas a nie w las....

waga55

może masz rację, ale aktorem i komikiem jest zajebistym, kocham go od 17 lat za 13 posterunek, i za to jak w szansie na sukces z okazji dnia dziecka zaśpiewał ,, 4 zielone słonie " to dziś oglądam ten odcinek który nagrałam.

kinomanka_13

To mi pusc ten odcinek obejrze :)) 13 posterunek i koniec..killer dno

waga55

Dla ciebie dno, dla mnie Killer dobry, film, a aktor zajebisty. Zazdrościsz mu młodej dziewczyny? to jego prywatna sprawa, to jaką ma żone, nie ma wpływu na jego aktorstwo, ale ciebie to boli:)

Pawlovsky

Jego młoda zona jest brzydka jak noc..dużo brzydsza od mojej wiec czego mam zazdrościc? Jaki aktor..pajac..bo w żadnym normalnym filmie nie zagrał z reszta od dawna już nie gra nic sensownego, bo nie ma czego pojkazać..głupie miny heheh
Tak wiec kolego nic mnie nie boli a skoro ty masz problem to twoja sprawa. Mnie to powiewa.

waga55

Pajac? Osiągnij w zyciu tyle co on i dopiero zacznij tam mówić, filmy z lat 90 z jego udziałem są fantastyczne. Zaraz napiszesz co osiągnął?:)

Pawlovsky

Sorry ale wystarczy pseudo aktorow w pl. W innych dziedzinach tez mozna wiele osiagnac. A co to lata 90? Totalny balagan i dzicz. Co wy mlodzi mozecie wiedziec o latach przed 90 rokiem. Nie macie zadnej skali porownawczej. Wezcie sobie zrobcie przeglad filmow lata 60-80 i zobaczcie jak aktorzy z taoentem a nie na sile za kase tworzyli dobre filmy.

waga55

Filmy z lat 90 mają klimat , wtedy robione porzadne filmy w dzisiejszych czasach trudno takie znależć , nawet w Ameryce . Wszędzie robią gnioty, na 100 filmów to 10 jest wartych oglądniecią i nie wyjeżdzaj mi z tekstem, że nie mam pojęcia o latach 90, może i tak, ale filmy , polskie i amerykańskie , które powstały w tych latach są genialne Scorsese+ De Niro to zawsze były zajebiste filmy. Mogę ci podać wiele polskich filmów, które są świetne, nawet 13 posterunek to porządny serial, powstał w czasach gdzie nie było patologii i można było się śmiać z wielu rzeczy. Dziś od razu ten serial zostałby naznaczony mianem patologicznego i niemoralnego. gdyby powstał w owych czasach.

Pawlovsky

Osiagnal tyle bo jaki kraj taka komedia, po co sie wysilac na zarty sytuacyjne skoro ciemniaczkom wystarczy zrobic zeza i glupia mine i juz sie ciesza. Moje dwulenie dziecko tez tak reaguje na glupie miny. Jak Polakow bawi byle co to ida glupa do kina ogladac i płacą, a oni się bogacą. Kiedys to przynajmniej jajami mozna bylo obrzucic byle jakich aktorow, a teraz to oni jak lordowie zyja mimo, ze marnie graja.

waga55

W żadnym normalnym filmie nie zagrał?! Proszę Cię... większość filmów, w których zagrał, to dzisiaj klasyki: Kiler, Sztos, Psy, Kroll, Tato, Nic śmiesznego, Chłopaki nie płaczą, E=mc2, Kariera Nikosia Dyzmy, Szczęśliwego Nowego Jorku, itp.

czlowiekfrank

No wybacz ale kiler to jest normalny film? Hehe poza tym mialem na mysli film w ktorym nie robil by z siebie idioty a w tych wszystkich gral na jedno kopyto z durna mina

czlowiekfrank

I prosze nie zalifzaj tych pseudoprodukcji do klasykow kina haha bo jakby tak cale kino polskie wygladalo to tylko sie pociać.

waga55

A co Ci się takiego w Kilerze nie podoba? Jedna z najlepszych polskich komedii sensacyjnych.
Klasykami światowego kina na pewno nie są, ale na pewno są 100 razy lepsze od większości dzisiejszych polskich produkcji, które to dopiero można nazwać pseudo.

czlowiekfrank

A idiotę grał chyba tylko w 13 posterunku.

czlowiekfrank

Grał genialnego idiotę:)

Pawlovsky

no super grał genialnego idiotę, do dziś mnie tą rolą bawi do łez, szczególnie jak Fronczewskiego przesłuchuje.

Pawlovsky

On tylko gra idiotow, a moze nie gra, moze to jego natura?

waga55

Jest aktorem, więc wciela się w każdą rolę, jeśli ty widzisz w każdym filmie że robi z siebie durnia, to nie oglądaj filmów.

kinomanka_13

Jesli ktos lubi blazenskie wyglupy i uznaje to za komedie, to masz racje. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Tesknie za porzadna komedia, gdzie mozna sie posmiac nie z glupich min ale z zartow sytuacyjnych i ze wspanialych dialogow;)

waga55

Też mi się nie podoba jego żonka już lepsza (duża atrakcyjniejsza ),była Weronika Marczuk ale jego filmiki na yt lubie ciekawie opowiada na pytania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones