Chad Michael Murray

7,1
4 193 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chad Michael Murray

Czy to prawda, że Chad i blondwłosa 18latka Kenzie Doltan są zaręczeni ??!! W Internecie aż huczy na temat domniemanej ciąży Kenzie i jej związku z Chadem...
Ale Sophia jest lepsza - pod każdym względem ;]
W każdym razie ta dwójka nie chce grać razem w kolejnym sezonie One Tree Hill...
A Kenzie ?? Grr... :

charlizze

Tak,niestety są zaręczeni.
W ciąży chyba nie jest.Tak mi sie zdaje a w OTH raczej bedą grać razem.Podobno sie przyjaźnią.Ta Kenzie nie dorównuje Sophii i jej nie lubię.Uuch...

Klaudiiia

hej wie moze ktos czy ona zagral w takim filmie co ostatnio lecial na polsacie, nie bardzo go pamietam ale tam chodzilo o to ze taka dzieczyna byla w nim zakochana a on nie zwracal na na uwagi... potem taki jeden sie do niej dostawial i dal jej srodki zasypiajace i chcialam ja zgwalcic....
a pozniej ten chlopak zwabil jakies rekiny nad moze..... no cos tam dalej wiem moze ktos jak sie nazywal ten film?

Ewka85

O ile wiem to nie leciał żaden film na polsacie z Chadem bo jakby leciał to bym go napewno oglądała.Ale nie wiem.Popatrz na filmografii czy jakis tytuł zgadza sie z opisem:)

Klaudiiia

Chad rules i tyle napisze :P Ale Channing Tatum tez jest przystojny xP

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones